Żółwik sorter kształtów 38125 OU - Opis produktu

Wesoły żółwik sorter kształtów zapewni wspaniałą zabawę, ucząc w języku polskim nazw kształtów i kolorów. W skorupie żółwia znajdują się otwory, w których należy odpowiednio umieścić klocki, które doskonale nadają się do nauki rozpoznawania figur. Za każdym razem, gdy dziecko odgadnie prawidłowy kształt i włoży klocki w odpowiednie miejsce zostanie nagrodzone ładną piosenką, wesołą melodią, nazwą koloru lub kształtu. Piosenka i wesołe dźwięki oraz światełka sprawiają, że zabawa jest ekscytująca i zajmująca. Dodatkową zaletą zabawnego żółwika jest to, że dziecko może ciągnąc go za sobą na sznurku

Funkcje produktu:
- migające światełka i wesołe dźwięki,
- zabawka mówi w języku polskim,
- nauka kształtów i kolorów,
- poznanie zależności przyczynowo-skutkowych dzięki ciekawemu sorterowi kształtów,
- głowa przy obracaniu wydaje terkoczący dźwięk,
- 4 różne kształty w zestawie (koło, trójkąt, kwadrat i gwiazda),
- wpływa na rozwój motoryki i koordynacji wzorkowo-ruchowej,
- stymulacja wszystkich zmysłów.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia. 
Produkt wymaga 2 baterii 1.5V typu AA. W załączeniu baterie testowe. 
Wymiary opakowania: ok. 26x17,5x18cm 
Długość zabawki: ok.24cm
Numer katalogowy: DD38125
Zabawki - Numer handlowy: 50114

 

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator