Żółwik sorter kształtów 38125 OU - Opis produktu

Wesoły żółwik sorter kształtów zapewni wspaniałą zabawę, ucząc w języku polskim nazw kształtów i kolorów. W skorupie żółwia znajdują się otwory, w których należy odpowiednio umieścić klocki, które doskonale nadają się do nauki rozpoznawania figur. Za każdym razem, gdy dziecko odgadnie prawidłowy kształt i włoży klocki w odpowiednie miejsce zostanie nagrodzone ładną piosenką, wesołą melodią, nazwą koloru lub kształtu. Piosenka i wesołe dźwięki oraz światełka sprawiają, że zabawa jest ekscytująca i zajmująca. Dodatkową zaletą zabawnego żółwika jest to, że dziecko może ciągnąc go za sobą na sznurku

Funkcje produktu:
- migające światełka i wesołe dźwięki,
- zabawka mówi w języku polskim,
- nauka kształtów i kolorów,
- poznanie zależności przyczynowo-skutkowych dzięki ciekawemu sorterowi kształtów,
- głowa przy obracaniu wydaje terkoczący dźwięk,
- 4 różne kształty w zestawie (koło, trójkąt, kwadrat i gwiazda),
- wpływa na rozwój motoryki i koordynacji wzorkowo-ruchowej,
- stymulacja wszystkich zmysłów.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia. 
Produkt wymaga 2 baterii 1.5V typu AA. W załączeniu baterie testowe. 
Wymiary opakowania: ok. 26x17,5x18cm 
Długość zabawki: ok.24cm
Numer katalogowy: DD38125
Zabawki - Numer handlowy: 50114

 

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Żółwik sorter kształtów 38125 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Żółwik sorter kształtów 38125 OU możesz kupić za 45.00 zł. Cena Żółwik sorter kształtów 38125 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 45.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Żółwik sorter kształtów 38125 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Żółwik sorter kształtów 38125 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Żółwik sorter kształtów 38125 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Żółwik sorter kształtów 38125 OU?
Muzyczny żółwik ze światełkami zapewni ekscytującą zabawę i naukę w j.polskim. Maluch pozna barwy i kształty, a także będzie ćwiczyć motorykę, precyzję, koordynację oraz zrozumie związki przyczynowo-skutkowe. W komplecie znajduje się sznureczek, dzięki czemu dziecko może ciągnnąć zabawkę za sobą.
Leżaczki - Numer handlowy: 50114Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator