Układanka 3x jednorożec 74147 - Opis produktu

Jednorożec 3x układanka rozwija zdolności manipulacyjne oraz wyobraźnię. Ta kolorowa układanka z 9 klockami do przekręcania z każdej strony kryje 3 różne obrazki tematyczne z czarodziejskim jednorożcem. Wystarczy, że maluch lekko pchnie paluszkiem klocek, a ten przeskoczy na następny obrazek i uruchomi wesoły dźwięk. Pomóż dziecku ułożyć kolorowe klocki tak, aby utworzyły cały obrazek. Grę umila 8 zabawnych dźwięków i 2 wesołe melodyjki. Dzięki wygodnym uchwytom, znajdującym w dużym białym jednorożcu, zabawka jest wygodna do trzymania i będzie mogła towarzyszyć dziecku w każdym miejscu.

Funkcje produktu:
- 2 wesołe melodie,
- 8 zabawnych dźwięków,
- 3 różne układanki z jednorożcem,
- rozwija zdolności motoryczne i manipulacyjne,
- ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową,
- pomaga w kształtowaniu świadomości muzycznej.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia. 
Produkt wymaga 2 baterii typu AAA. W załączeniu baterie testowe. 
Wymiary opakowania: ok. 20,5x20x8cm 
Wysokość zabawki: ok.18x19cm
Numer katalogowy: DD74147
Zabawki - Numer handlowy: 50128/2

 

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Układanka 3x jednorożec 74147?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Układanka 3x jednorożec 74147 możesz kupić za 44.00 zł. Cena Układanka 3x jednorożec 74147 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 44.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Układanka 3x jednorożec 74147?
Najniższy koszt przesyłki dla Układanka 3x jednorożec 74147 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Układanka 3x jednorożec 74147 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Układanka 3x jednorożec 74147?
Jednorożec 3x układanka rozwija zdolności manipulacyjne oraz wyobraźnię. Ta kolorowa układanka z 9 klockami do przekręcania z każdej strony kryje 3 różne obrazki tematyczne z czarodziejskim jednorożcem. Zawiera 8 zabawnych dźwięków oraz 2 wesołe melodie.
Leżaczki - Numer handlowy: 50128/2Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator