Jolly Baby 4w1 książeczki - gryzaki 80559 - Opis produktu

Zestaw 4w1 książeczki - gryzaki to 4 nieduże, materiałowe książeczki w j. polskim o ciekawej tematyce: liczby, pory roku, mniam mniam i zwierzęta. Każda z nich posiada 12 stron, szeleszczące elementy, elastyczny gryzak na rogu oraz wygodny uchwyt w kształcie kółeczka do przymocowania książeczki w dowolnym miejscu. Idealne również jako zawieszki do maty gimnastycznej. Komplet książeczek został zapakowany w ładne pudełeczko z okienkiem. Świetnie sprawdzi się jako upominek na baby shower.

Funkcje zabawki:
- 4 materiałowe książeczki z uchwytami do zawieszenia, zachęcające dziecko do aktywności i poznawania świata,
- książeczki w języku polskim,
12-stronna,
- posiadają szeleszczące elementy,
- każda ma elastyczny gryzak, który przyniesie ukojenie podczas ząbkowania,
- ma uchwyt z kółeczkiem, który może też być gryzakiem ułatwiający noszenie w rączce lub zawieszenie w wybranym miejscu: do wózka, łóżeczk,a nosidełka czy maty,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Marka JOLLY BABY w swojej ofercie ma ciekawe książeczki edukacyjne oraz zabawki. Wysoki standard materiałów i międzynarodowe certyfikaty jakości zapewniają bezpieczeństwo. Natomiast przemyślane rozwiązania sprawiają, że otwarcie każdej strony ksiażeczki zabiera nas w niezwykłą podróż, ucząc dziecko poprzez obrazy, struktury i aktywności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Wielkość opakowania: ok. 23,5x4,5x23,5cm, wielkość jednej książeczki (bez uchwytu) ok.10x10cm
Numer katalogowy: 805659
Zabawki - Numer handlowy: 17031

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Jolly Baby 4w1 książeczki - gryzaki 80559?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Jolly Baby 4w1 książeczki - gryzaki 80559 możesz kupić za 55.00 zł. Cena Jolly Baby 4w1 książeczki - gryzaki 80559 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 55.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Jolly Baby 4w1 książeczki - gryzaki 80559?
Najniższy koszt przesyłki dla Jolly Baby 4w1 książeczki - gryzaki 80559 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Jolly Baby 4w1 książeczki - gryzaki 80559 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Jolly Baby 4w1 książeczki - gryzaki 80559?
Zestaw 4w1 książeczki - gryzaki to 4 nieduże, materiałowe książeczki w j. polskim o ciekawej tematyce: liczby, pory roku, mniam mniam i zwierzęta. Idealne również jako zawieszki do maty gimnastycznej.
Zabawki - Numer handlowy: 17031Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator