Jolly Baby Książeczka Lion cloth book EN - Opis produktu

Lion cloth book to materiałowa książeczka ze sztywnymi kratkami w języku angielskim. Poprzez swoje wzmocnione strony przypomina klasyczną papierową książkę. Łatwo jest przekładać kartki i są odporne na podarcie. Książeczka zachęca do odkrywania świata poprzez oglądanie obrazków i czytanie krótkich opowieści o zwierzątkach w języku angielskim. W tej opowiastce lew bawi się w chowanego i szuka poszczególnych zwierząt w dżungli. Rozponaje je po ich charakterystycznych odgłosach, a także mówi o charakterystycznych cechach. To aż 24 strony wzbogacone o dodatkowe elementy, które uatrakcyjnią zabawę: strony z okienkiem i zapięcie na rzep. Poszczególne kartki mają różne kształty, aby najmłodsze dzieci mogły wygodnie i samodzielnie przekręcać strony. Posiada praktyczny uchwyt umieszczony na grzbiecie, pomocny do noszenia książki w rączce.

Funkcje zabawki:
materiałowa książeczka ze sztywnymi kartkami, łatwymi do przekładania dla najmłodszych,
- książeczka w języku angielskim,
24-stronna,
- posiada strony z okienkiem,
zapięcie na rzep,
- ma uchwyt na grzbiecie ułatwiający noszenie w rączce lub zawieszenie w wybranym miejscu: do wózka, łóżeczk,a nosidełka czy maty,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów w kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Marka JOLLY BABY w swojej ofercie ma ciekawe książeczki edukacyjne oraz zabawki. Wysoki standard materiałów i międzynarodowe certyfikaty jakości zapewniają bezpieczeństwo. Natomiast przemyślane rozwiązania sprawiają, że otwarcie każdej strony ksiażeczki zabiera nas w niezwykłą podróż, ucząc dziecko poprzez obrazy, struktury i aktywności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Wielkość zabawki: ok. 21x3x17cm
Numer katalogowy:WLTH8238J
Zabawki - Numer handlowy: 17029/22

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator