Stuku-puku 89561 - Opis produktu

Stuku-puku to lubiana przez każde dziecko zabawka w kontrastujących kolorach, które stymulują zmysł wzroku malucha. To pierwszy sorter, który uczy kojarzenia kształtów i posiada w komplecie młoteczek z zabezpieczeniem. Młoteczek ma miękkie elementy wyciszające dźwięk stukania, aby chronić wrażliwy słuch dziecka (a także rodziców) oraz przymocowany jest do podstawki za pomocą sznureczka, aby się nie zgubił. Podczas zabawy maluch dopasowuje grzechoczące klocki do odpowiedniego otworu, a następnie stukając młoteczkiem przepycha je na drugą stronę podstawki. Klocki powinny być wbijane prosto, co sprzyja rozwijaniu precyzji ruchów. Po ich wbiciu, przekładamy zabawkę i zaczynamy od nowa! Kreatywna zabawa rozwija zdolności motoryczne i koordynację oko-ręka.

Funkcje produktu:
- dwustronny sorter,
- ma kontrastujące kolory,
- rozwija zręczność, umiejętności manipulacji i dopasowywania, 
- wspiera rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej,
- pomaga w zrozumieniu związków przyczynowo-skutkowych,
- uczy logicznego myślenia, zapamiętywania i rozwiązywania problemów,
- rozwój słuchu poprzez rozpoznawaniu dźwięków dzięki grzechoczącym klockom,
- zachęca do dotykania i chwytania,
- łatwe czyszczenie, wystarczy przetrzeć wiglotną ściereczką (nie zanurzać w wodzie),
- zastosowano wysokiej jakości, wytrzymałe tworzywo sztuczne.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia. 
Wymiary opakowania: ok. 30x16,5x19cm
Długość zabawki: ok.23cm
Numer katalogowy: DD89561
Zabawki - Numer handlowy: 50132

 

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Stuku-puku 89561?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Stuku-puku 89561 możesz kupić za 69.00 zł. Cena Stuku-puku 89561 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 69.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Stuku-puku 89561?
Najniższy koszt przesyłki dla Stuku-puku 89561 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Stuku-puku 89561 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Stuku-puku 89561?
Stuku-puku to lubiana przez każde dziecko zabawka w kontrastujących kolorach, które stymulują zmysł wzroku malucha. To pierwszy, dwustronny sorter, który uczy kojarzenia kształtów i posiada w komplecie młoteczek z zabezpieczeniem.
Leżaczki - Numer handlowy: 50132Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator