Żółwik terkotek 38957 - Opis produktu

Żółwik terkotek to dźwiękowa zabawka oraz sorter kształtów. W komplecie z żółwikiem znajdują się 4 kolorowe klocki o różnych kształtach: kwadrat, koło, trójkąt i sześciokąt. Zadaniem malucha jest dopasowanie klocków do otworów w skorupie żółwia. Dla ułatwienia zadania najmłodszym maluchom kolor klocków jest taki sam jak obramowanie doookoła otworu w skorupie. W momencie włożenia wszystkich klocków wystarczy przycisnąć małego żółwika, aby klocki zaczęły wyskakiwać przez dużą dziurkę przy akompaniamencie zabawnych muzycznych odgłosów. Głowa i nóżki dużego żółwika są ruchome i śmiesznie się poruszają podczas zabawy, natomiast po przekręceniu kapelusza usłyszymy terkoczący dźwięk.

Funkcje produktu:
- sorter kształtów dla najmłodszych z 4 figurami geometrycznymi w różnych kolorach do dopasowania,
- terkoczący kapelusz,
- ruchome elementy,
- muzyczne niespodzianki,
- naciskaj małego żółwika i obserwuj wyskakujące klocki,
- pobudza wszystkie zmysły i rozwija wyobraźnię,
- kształtuje zdolności motoryczne,
- zachęca do wspólnej zabwy dziecko i rodziców.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia. 
Produkt wymaga 2 baterii typu AA. W załączeniu baterie testowe. 
Wymiary opakowania: ok. 24x21,5x22cm 
Wielkość zabawki: ok.22x20cm
Numer katalogowy: DD38957
Zabawki - Numer handlowy: 50123

 

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Żółwik terkotek 38957?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Żółwik terkotek 38957 możesz kupić za 74.50 zł. Cena Żółwik terkotek 38957 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 74.50 zł.

Ile kosztuje przesyłka Żółwik terkotek 38957?
Najniższy koszt przesyłki dla Żółwik terkotek 38957 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Żółwik terkotek 38957 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Żółwik terkotek 38957?
Żółwik terkotek to dźwiękowa zabawka oraz sorter kształtów. W komplecie z żółwikiem znajdują się 4 kolorowe klocki o różnych kształtach: kwadrat, koło, trójkąt i sześciokąt. Zadaniem malucha jest dopasowanie klocków do otworów w skorupie żółwia.
Leżaczki - Numer handlowy: 50123Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator