Huśtawka hybrydowa słonik 12055 - Opis produktu

Huśtawka hybrydowa Małpka z technologią InGenuity™ Hybridrive zapewnia trzykrotną oszczędność baterii, a dzięki prostej funkcji EasyLock™ można zmieniać użytkowanie z bujania na uspakajające wibracje. Tym sposobem mamy, i huśtawkę, i stabilny leżaczek, a w przypadku takiej potrzeby stabilne miejsce do karmienia maluszka. Jeden mądry produkt - dwa sposoby korzystania. Posadź dziecko, włącz wibracje lub bujaj, przy dźwiękach muzyki lub bez. Huśtawka wykonana została z wysokiej jakości pluszowych materiałów (Our Slimfold™) w pięknych kolorach w odcieniach szarości, bieli i morskiego oraz drobnymi haftowanymi ozdobami. 
Konstrukcja SlimFold™ pozwala na złożenie huśtawki na płasko ułatwiając w ten sposób jej przechowywanie lub wygodne przewożenie w podróży. 

Jedna z 5 prędkości bujania pozwoli na odnalezienie tej ulubionej - dla dziecka, a obrotowy listek z zabawką umili czas spędzony w bujaczku. Listek jest wykonany z tworzywa, które łatwo utrzymać w czystości. W komplecie znajduje się pluszowa małpka, której umieszczenie można zmieniać, aby ułatwić dostęp dla dziecka lub dodatkowo zawiesić inne zabawki w otworach. 

Huśtawka ma również wbudowany moduł muzyczny z 16 tematami muzycznymi, a wszystko to zasilane przez energooszczędną technologię Hybridrive, dzięki zastosowaniu, której przyczyniasz się do ochrony środowiska i oszczędzasz pieniądze. 

Cechy produktu:
- konwersja z trybu bujania do trybu wibracji z prostotą InGenuity™ EasyLock™ - blokady bujania,
- 5 prędkości bujania wahadłowego oraz łagodne wibracje w jednym urządzeniu,
- wygodne składanie do niewielkich rozmiarów dzięki InGenuity™ SlimFold™; huśtawkę można z łatwością zabrać w podróż lub przechowywać np. pod łóżkiem,
- technologia InGenuity™ Hybridrive™ to dbałość o środowisko i zmniejszenie kosztów eksploatacji,
- 12 melodii i 4 rodzaje dźwięków natury z możliwością regulacji głośności,
- obrotowy listek z 3 otworami na inne zabawki oraz z pluszowym słonikiem w komplecie,
- technologia InGenuity™ WhisperQuiet™ zapewniająca jej ciche działanie,
- możliwość ustawienia czasu bujania huśtawki: 30, 45 i 60 minut,
- wyjmowany zagłówek,
- pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z możliwością 3 stopniowej regulacji wysokości górnych pasków; ta funkcjonalność pozwala na dokładne dopasowanie długości pasów w zależności od wzrostu dziecka,
- modna stylistyka wysokiej jakości tkanin pluszowych i gładkich,
- zagłówek i siedzisko można prać w pralce zgodnie z przepisem prania w instrukcji.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Huśtawka wymaga 4 baterii D LR20 oraz 1 baterii C LR14 (nie załączone).
Wymiary produktu: ok. 59x22,5x58cm,
Wymiary opakowania: ok. 56x13x38cm.
Huśtawka przeznaczony dla dzieci od 3kg do 9kg.
Numer katalogowy: 12055
Huśtawka - Numer handlowy: 66471

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Huśtawka hybrydowa słonik 12055?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Huśtawka hybrydowa słonik 12055 możesz kupić za 429.00 zł. Cena Huśtawka hybrydowa słonik 12055 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 429.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Huśtawka hybrydowa słonik 12055?
Najniższy koszt przesyłki dla Huśtawka hybrydowa słonik 12055 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Huśtawka hybrydowa słonik 12055 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Huśtawka hybrydowa słonik 12055?
W huśtawce hybrydowej słonik zastosowano technologię zapewniającą oszczędność baterii, a dzięki prostej funkcji EasyLock można przełączać funkcję bujania na uspakajające wibracje. Tym sposobem mamy, i huśtawkę, i stabilny leżaczek. Huśtawka dla dziecka ma 16 melodii i dźwięków natury, możliwość ustawienia czasu bujania.
Leżaczki - Numer handlowy: 66471Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator