Miękkie klocki sensoryczne 52160 - Opis produktu

Klocki materiałowe - ręcznie szyte. 4 wyjątkowe miękkie klocki edukacyjne Bright Starts zachwycą Twojego maluszka i przyciągną jego uwagę pięknymi kolorami, ciekawymi fakturami i detalami, takimi jak satynowe metki. Dziecko może na przykład ustawić je w rzędzie lub zbudować z nich wieżę. Znajdzie na nich cyferki, literki i zwierzątka, a dwa klocki zapewnią mu również efekty dźwiękowe. Zajmij maluszka ciekawą zabawą w domu i na spacerze! Pokaż mu cyfry, literki, zwierzątka i kolory, używając tych wyjątkowych klocków.
Zalety tego produktu są niepowtarzalne:
  • lekkie, bezpieczne, bezzapachowe
  • materiałowe, ręcznie szyte
  • satynowe metki, dzwoneczki, szeleściki
  • kontrastowe kolory, łatwe do chwytania
  • spełnia najwyższą normę bezpieczeństwa zabawek ASTM F963
  • wymiar pojedynczego klocka 9cm
Numer katalogowy:52160
Zabawki - Numer handlowy: 66490

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Miękkie klocki sensoryczne 52160?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Miękkie klocki sensoryczne 52160 możesz kupić za 40.00 zł. Cena Miękkie klocki sensoryczne 52160 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 40.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Miękkie klocki sensoryczne 52160?
Najniższy koszt przesyłki dla Miękkie klocki sensoryczne 52160 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Miękkie klocki sensoryczne 52160 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Miękkie klocki sensoryczne 52160?
Klocki materiałowe - ręcznie szyte. 4 wyjątkowe miękkie klocki edukacyjne Bright Starts zachwycą Twojego maluszka i przyciągną jego uwagę pięknymi kolorami, ciekawymi fakturami i detalami, takimi jak satynowe metki. Dziecko może na przykład ustawić je w rzędzie lub zbudować z nich wieżę.
Leżaczki - Numer handlowy: 66490Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator