Skoczek zig zag zebra 11476 - Opis produktu

Maluchy uwielbiają skakać. Dzięki skoczkowi montowanemu w drzwiach zyskasz wszystkie zalety tradycyjnej zabawki do skakania bez zajmowania dużej przestrzeni. Dziecko będzie ćwiczyć i rozciągać swoje nóżki dzięki bezpiecznemu i sprężystemu skoczkowi zig zag Bright Starts. Zabawa rozwija umiejętności motoryczne dziecka oraz poprawia rozwój mięśni nóg, przygotowując dziecko do chodzenia i biegania. Lekka rama jest łatwa do zdemontowania i zabrania ze sobą. Do montażu nie są wymagane żadne narzędzia. Mocny zacisk pasuje do większości framug drzwiowych i jest wyposażony w pasek bezpieczeństwa dla dodatkowej stabilności. Regulowany pasek pomaga idealnie dopasować wysokość siedziska do wzrostu dziecka. W komplecie znajduje się rówież poduszeczka do podparcia plecków. Gotowe, ustaw i pozwól dziecku skakać!
Aby urozmaicić dziecku czas przebywania w skoczku, został on wypodsażony w specjalne pętelki, na których można przymocować ulubione zabawki. Zdecydowane kolory stymulować będą wzrok dziecka, a wysokiej jakości materiały pozwolą na długi czas użytkowania. Poszycie siedziska można zdejmować i prać w pralce.

Produkt posiada długi pas mocujący, umożliwiający zamontowanie skoczka w mieszkaniach o różnej wysokości futryn.
Minimalna szerokość powierzchni górnej futryny: 1,30 cm. Grubość ściany: 10,2cm do 12,7cm.
Skoczka używamy od szóstego miesiąca życia do czasu kiedy dziecko potrafi samodzielnie stać i chodzić. Maksymalna waga dziecka: 12kg. Nigdy nie używaj skoczka jako huśtawki!

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Produkt dla dzieci od 6 miesiąca życia do ok. 1 roku.
Wymiary opakowania: ok. 25,5x39,5x11,5cm
Nr katalogowy: 11476


Zabawki - Numer handlowy: 66474

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Skoczek zig zag zebra 11476?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Skoczek zig zag zebra 11476 możesz kupić za 125.00 zł. Cena Skoczek zig zag zebra 11476 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 125.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Skoczek zig zag zebra 11476?
Najniższy koszt przesyłki dla Skoczek zig zag zebra 11476 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Skoczek zig zag zebra 11476 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Skoczek zig zag zebra 11476?
Maluchy uwielbiają skakać. Dzięki skoczkowi montowanemu w drzwiach zyskasz wszystkie zalety tradycyjnej zabawki do skakania bez zajmowania dużej przestrzeni. Dziecko będzie ćwiczyć i rozciągać swoje nóżki dzięki bezpiecznemu i sprężystemu skoczkowi zig zag Bright Starts.
Zabawki - Numer handlowy: 66474Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator