Skoczek zig zag zebra 11476 - Opis produktu

Maluchy uwielbiają skakać. Dzięki skoczkowi montowanemu w drzwiach zyskasz wszystkie zalety tradycyjnej zabawki do skakania bez zajmowania dużej przestrzeni. Dziecko będzie ćwiczyć i rozciągać swoje nóżki dzięki bezpiecznemu i sprężystemu skoczkowi zig zag Bright Starts. Zabawa rozwija umiejętności motoryczne dziecka oraz poprawia rozwój mięśni nóg, przygotowując dziecko do chodzenia i biegania. Lekka rama jest łatwa do zdemontowania i zabrania ze sobą. Do montażu nie są wymagane żadne narzędzia. Mocny zacisk pasuje do większości framug drzwiowych i jest wyposażony w pasek bezpieczeństwa dla dodatkowej stabilności. Regulowany pasek pomaga idealnie dopasować wysokość siedziska do wzrostu dziecka. W komplecie znajduje się rówież poduszeczka do podparcia plecków. Gotowe, ustaw i pozwól dziecku skakać!
Aby urozmaicić dziecku czas przebywania w skoczku, został on wypodsażony w specjalne pętelki, na których można przymocować ulubione zabawki. Zdecydowane kolory stymulować będą wzrok dziecka, a wysokiej jakości materiały pozwolą na długi czas użytkowania. Poszycie siedziska można zdejmować i prać w pralce.

Produkt posiada długi pas mocujący, umożliwiający zamontowanie skoczka w mieszkaniach o różnej wysokości futryn.
Minimalna szerokość powierzchni górnej futryny: 1,30 cm. Grubość ściany: 10,2cm do 12,7cm.
Skoczka używamy od szóstego miesiąca życia do czasu kiedy dziecko potrafi samodzielnie stać i chodzić. Maksymalna waga dziecka: 12kg. Nigdy nie używaj skoczka jako huśtawki!

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Produkt dla dzieci od 6 miesiąca życia do ok. 1 roku.
Wymiary opakowania: ok. 25,5x39,5x11,5cm
Nr katalogowy: 11476


Zabawki - Numer handlowy: 66474

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator