Mata morscy przyjaciele Baby Einstein 11744 - Opis produktu

Mata morscy przyjaciele (Baby Einstein Sea Friends Aktyvity Gym) stwarza małemu dziecku aż 12 możliwości do odkrywania oceanicznego świata. Dzięki 3 sposobom zabawy mata oferuje wygodną i angażującą przestrzeń, która zmienia się wraz z potrzebami malucha. Realizując potrzeby dziecka w zależności od etapu rozwojowego zmieniaj pozycje na macie:
1. leż i baw się,
2. czas dla brzuszka,
3. usiądź i odkrywaj.
W komplecie znajduje się 7 multi-sensorycznych zabawek angażujących maluszka do wielozmysłowego poznawania i eksploracji nowych możliwości. Odkrywanie świata o morskiej tematyce ułatwiają grafiki na macie, ale przede wszystkim odpinane zawieszki, które można wykorzystywać w zabawie na macie, jak i na spacerze, czy w podróży. Szeleszcząca książeczka, grzechotka w kształcie koła ratunkowego, strukturalny gryzak-ameba, kolorowe koraliki do przesuwania, mięciutkie i wykonane z różnych materiałów: rybka i muszelka, a także grająco-świecący żółwik zapewniają atrakcyjne i efektowne funkcje. Żółwik Baby Einstein to duża, interaktywna maskotka, która oferuje 20 minut ciągłej muzyki i światełek. Wygodna poduszka w kształcie konika morskiego stanowi idealne wsparcie podczas zabawy na brzuszku. Może zostać wykorzystana jako przytulanka, klasyczna poduszka lub wałek zabezpieczający podczas pierwszych prób siadania.
Mata wykonana jest z miękkiego materiału wysokiej jakości - można ją prać w pralce w temperaturze 30 stopni, zgodne z instrukcją. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, jest wygodna w transporcie. 

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymagane 3 baterie 1.5V AAA (nie załączono)
Wymiary: ok. 81,5x81,5x43cm.
Wymiary opakowania: ok.63x55x7,5cm.
Produkt przeznaczony dla dzieci od dnia narodzin.
Numer katalogowy: 11744
Zabawki - Numer handlowy: 66481

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Mata morscy przyjaciele Baby Einstein 11744?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Mata morscy przyjaciele Baby Einstein 11744 możesz kupić za 229.00 zł. Cena Mata morscy przyjaciele Baby Einstein 11744 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 229.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Mata morscy przyjaciele Baby Einstein 11744?
Najniższy koszt przesyłki dla Mata morscy przyjaciele Baby Einstein 11744 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Mata morscy przyjaciele Baby Einstein 11744 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Mata morscy przyjaciele Baby Einstein 11744?
Mata morscy przyjaciele to aż 12 aktywności ułatwiających odkrywanie świata, 3 sposoby zabawy, 7 multi-sensorycznych zabawek oraz muzyka i światełka, aby zapewnić wielozmysłowe poznawanie i eksplorację nowych możliwości.
Zabawki - Numer handlowy: 66481Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator