Przenośna mata dżungla ze zwierzątkami KA10744 - Opis produktu

Przenośna mata dżungla ze zwierzątkami to wiele godzin zabawy na różnych etapach rozwoju. To mnóstwo zabawy i nauki w jedym. Produkt zachęca do zabawy w odgrywanie ról, opowiadania historii o dzikich zwierzętach i odgłosach jakie wydają oraz poznawania ich zwyczajów.
W zestawie znajduje się:
- przenośna, kolorowa mata z obrazkami przedstawiającymi przyrodę,
- 9 uroczych figurek zwierzątek (krokodyl-aligator, żyrafa, małpka, hipopotam, słoń tygrys, nosorożec, lew, zebra), które mają dodatkowe sensoryczne atrakcje (piszczek, szeleszczące elementy, grzechotka itp.).
Teraz maluch z łatwością nauczy się jak wyglądają i nazywają się dzikie zwierzęta, będzie rozróżniać je i dopasować do miejsca (wystarczy na macie znaleźć obrazek tego zwierzątka), w którym mieszkają w naturalnym środowisku, jak również powie czym żywi się każde zwierzątko, a także dowie się o nich wiele innych ciekawostek.
Dodatkowym atutem zabawki jest to, że można ją zabrać wszędzie - mata jest przenośna, posiada uchwyty. Matę można złożyć w taki sposób, aby powstała wygoda torba do przechowywania i transportowania figurek.
Matę i figurki można prać w 30°C.

Etap 1 (6-12m)
Cel: Ćwiczenie zmysłu słuchu i uwagi – obserwuj reakcję dziecka na dźwięk.
Metoda: Potrząśnij lub zaszeleść jedną figurką, aby wytworzyć dźwięk. Obserwuj czy dziecko podąża za dźwiękiem.
Cel: Ćwiczenie zmysłu słuchu i motoryki małej - potrząsanie i naciskanie.
Metoda: Niektóre z figurek mają piszczki, grzechotki lub szeleszczący papier. Zachęć dziecko do potrząsania lub naciskania ich, aby wytworzyć dźwięk.
Cel: Ćwiczenie motoryki dużej – rzucanie.
Metoda: Figurki są miękkie i świetne do rzucania. Zachęć dziecko do rzucania nimi w celu kształtowania motoryki dużej.
Cel: Ćwiczenie motoryki dużej – prowadzenie postaci i ustawianie ich na macie.
Metoda: Zachęć dziecko do podróży zwierzatek po macie oraz stawiania w odpowiednim miejscu na macie.

Etap 2 (12-24m)
Cel: Wskazywanie kolorów.
Metoda: Wymów kolor i zachęć dziecko do wskazania danego koloru.
Cel: Wskazywanie zwierząt.
Metoda: Wymów nazwę zwierzątka i zachęć dziecko do wskazania go.
Cel: Wskazywanie zwięrząt po odgłosach, które wydają.
Metoda: Wydaj dźwięk zwierzątka i zachęć dziecko do wskazania go.

Etap 3 (24-36m+)
Cel: Dopasowywanie miejsc i zwierzat.
Metoda: Nazwij miejsce na macie, gdzie zwykle przebywa dane zwierzątko i zachęć dziecko do odszukania tego samego zwierzątka na macie.
Cel: Umiejętności samoobsługi.
Metoda: Samodzielne sprzatanie. Zachęć dziecko do schowania figurek do torby stworzonej z maty, aby utrzymać porządek i nie zgubić postaci do zabawy.


K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary: ok. mata 50x37cm, zwierzątko słoń: 4x8,5x9cm.
Można prać w 30 stopniach.
Produkt dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Nr katalogowy: KA10744

Zabawki - Numer handlowy: 46117

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator