Przenośna mata dżungla ze zwierzątkami KA10744 - Opis produktu

Przenośna mata dżungla ze zwierzątkami to wiele godzin zabawy na różnych etapach rozwoju. To mnóstwo zabawy i nauki w jedym. Produkt zachęca do zabawy w odgrywanie ról, opowiadania historii o dzikich zwierzętach i odgłosach jakie wydają oraz poznawania ich zwyczajów.
W zestawie znajduje się:
- przenośna, kolorowa mata z obrazkami przedstawiającymi przyrodę,
- 9 uroczych figurek zwierzątek (krokodyl-aligator, żyrafa, małpka, hipopotam, słoń tygrys, nosorożec, lew, zebra), które mają dodatkowe sensoryczne atrakcje (piszczek, szeleszczące elementy, grzechotka itp.).
Teraz maluch z łatwością nauczy się jak wyglądają i nazywają się dzikie zwierzęta, będzie rozróżniać je i dopasować do miejsca (wystarczy na macie znaleźć obrazek tego zwierzątka), w którym mieszkają w naturalnym środowisku, jak również powie czym żywi się każde zwierzątko, a także dowie się o nich wiele innych ciekawostek.
Dodatkowym atutem zabawki jest to, że można ją zabrać wszędzie - mata jest przenośna, posiada uchwyty. Matę można złożyć w taki sposób, aby powstała wygoda torba do przechowywania i transportowania figurek.
Matę i figurki można prać w 30°C.

Etap 1 (6-12m)
Cel: Ćwiczenie zmysłu słuchu i uwagi – obserwuj reakcję dziecka na dźwięk.
Metoda: Potrząśnij lub zaszeleść jedną figurką, aby wytworzyć dźwięk. Obserwuj czy dziecko podąża za dźwiękiem.
Cel: Ćwiczenie zmysłu słuchu i motoryki małej - potrząsanie i naciskanie.
Metoda: Niektóre z figurek mają piszczki, grzechotki lub szeleszczący papier. Zachęć dziecko do potrząsania lub naciskania ich, aby wytworzyć dźwięk.
Cel: Ćwiczenie motoryki dużej – rzucanie.
Metoda: Figurki są miękkie i świetne do rzucania. Zachęć dziecko do rzucania nimi w celu kształtowania motoryki dużej.
Cel: Ćwiczenie motoryki dużej – prowadzenie postaci i ustawianie ich na macie.
Metoda: Zachęć dziecko do podróży zwierzatek po macie oraz stawiania w odpowiednim miejscu na macie.

Etap 2 (12-24m)
Cel: Wskazywanie kolorów.
Metoda: Wymów kolor i zachęć dziecko do wskazania danego koloru.
Cel: Wskazywanie zwierząt.
Metoda: Wymów nazwę zwierzątka i zachęć dziecko do wskazania go.
Cel: Wskazywanie zwięrząt po odgłosach, które wydają.
Metoda: Wydaj dźwięk zwierzątka i zachęć dziecko do wskazania go.

Etap 3 (24-36m+)
Cel: Dopasowywanie miejsc i zwierzat.
Metoda: Nazwij miejsce na macie, gdzie zwykle przebywa dane zwierzątko i zachęć dziecko do odszukania tego samego zwierzątka na macie.
Cel: Umiejętności samoobsługi.
Metoda: Samodzielne sprzatanie. Zachęć dziecko do schowania figurek do torby stworzonej z maty, aby utrzymać porządek i nie zgubić postaci do zabawy.


K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary: ok. mata 50x37cm, zwierzątko słoń: 4x8,5x9cm.
Można prać w 30 stopniach.
Produkt dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Nr katalogowy: KA10744

Zabawki - Numer handlowy: 46117

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Przenośna mata dżungla ze zwierzątkami KA10744?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Przenośna mata dżungla ze zwierzątkami KA10744 możesz kupić za 99.00 zł. Cena Przenośna mata dżungla ze zwierzątkami KA10744 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 99.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Przenośna mata dżungla ze zwierzątkami KA10744?
Najniższy koszt przesyłki dla Przenośna mata dżungla ze zwierzątkami KA10744 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Przenośna mata dżungla ze zwierzątkami KA10744 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Przenośna mata dżungla ze zwierzątkami KA10744?
Przenośna mata dżungla w komplecie razem z 9 zwierzątkami. Figurki są miękkie, kolorowe i zawierają różne niespodzianki: grzechoczą, piszczą lub szeleszczą. To wspaniały sposób do zabawy w odgrywanie ról oraz nauki poprzez zabawę. Matę można przekształcić w torbę do przechowywania figurek.
Zabawki - Numer handlowy: 46117Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator