OUTLET Road Rippers Kawasaki KLX 33412 OU - Opis produktu

Produkt pełnowartościowy, uszkodzone opakowanie.

Motocykl z serii Road Rippers Wheelie Bikes Kawasaki KLX 140. Posiada 2 przyciski działania uruchamiające napęd z funkcją wheelie wraz z dźwiękiem silnika, realistyczne odgłosy i muzykę. W trakcie odtwarzania odgłosów i muzyki podświetlanejest tylne koła oraz nr z przodu.

Długość 25cm
Zabawka dla dzieci od 3 roku życia.

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje OUTLET Road Rippers Kawasaki KLX 33412 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt OUTLET Road Rippers Kawasaki KLX 33412 OU możesz kupić za 24.00 zł. Cena OUTLET Road Rippers Kawasaki KLX 33412 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 24.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka OUTLET Road Rippers Kawasaki KLX 33412 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla OUTLET Road Rippers Kawasaki KLX 33412 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt OUTLET Road Rippers Kawasaki KLX 33412 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać OUTLET Road Rippers Kawasaki KLX 33412 OU?
Niesamowite auto Hot Wheels z pełną funkcją zdalnego sterowania i zmieniającymi się kolorami. Naciśnij przycisk, włącz efekty świetlne i dźwiękowe, przejdź do trybu hyper i przyglądaj się, jak nadwozie samochodu zmienia kolory! 2 możliwości zabawy - za pomocą przycisku dla tradycyjnej zabawy z modułem świetlno-dźwiękowym lub kontrolera dla wyjątkowej zabawy zdalnie sterowanej.
Zabawki - Numer handlowy: 55000/11Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator