DUAL SHOT BLASTER HURRICANE 86311 - Opis produktu

Specjalny pistolet blaster do którego można załadować dwa spinery. Wykorzystaj przewagę dwóch strzałów.
Wystrzel za pomocą pistoletu spiner wprost na arenę, Twój przeciwnik niech zrobi to samo. Rywalizacja poprzez wystrzelenie z blastera pocisku zapewni nieprzewidywalną i niepowtarzalną rozgrywkę metalowych spinerów. Nie próbuj ich chwytać, jak się szybko obracają! To naprawdę może zaboleć! Szybkość, wirowanie i zderzenia metalowych bączków tworzą emoconujące widowisko na arenie oraz potęgują emocje w oczekiwaniu na wynik potyczki. Arena to plastikowa przestrzeń. Dzięki niej mamy wystarczajaco dużo miejsca do przeprowadzenia walki, a jednocześnie jest ona ograniczona i bezpieczna oraz pozwala na przeprowadzanie ciekawszych pojedynków. Oczywiście możesz wypuścić spiner na dowolnej płaskiej powierzchni, ale rozgrywka może nie być już taka arakcyjna na zbyt dużej powierzchni.Spinery można zbierać, dostosowywać i nimi walczyć! A blastery-wyrzutnie pozwalają na zwiększenie mocy obrotowej bączka poprzez ich odpowiednie naciągnięcie. 
Zabawka dla dzieci od 5 roku życia.
Wymiary opakowania: 41 x 22 x6 cm

Zawartość zestawu:

  • dwustrzałowy pistolet blaster
  • 2 spinnery


Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje DUAL SHOT BLASTER HURRICANE 86311?
Aktualnie w najniższej cenie produkt DUAL SHOT BLASTER HURRICANE 86311 możesz kupić za 99.00 zł. Cena DUAL SHOT BLASTER HURRICANE 86311 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 99.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka DUAL SHOT BLASTER HURRICANE 86311?
Najniższy koszt przesyłki dla DUAL SHOT BLASTER HURRICANE 86311 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt DUAL SHOT BLASTER HURRICANE 86311 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać DUAL SHOT BLASTER HURRICANE 86311?
Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator