Smartfon Nauka z małpką DD80104 - Opis produktu

Smartfon Nauka z małpką to dotykowa zabawka wypełniona po brzegi dźwiękami i melodiami, które będą bawiły każde dziecko. Zawiera aż 45 melodii, 8 odgłosów zwierząt, 20 zwrotów oraz pianinko - a wszystko zamknięte w małym smartfonie. Odkryj jego dwie aktywne strony i baw się w dowolnym miejscu. Na obu kolorowych stronach znajdziesz mnóstwo atrakcji m.in.: pytania małpki, odkrywanie instrumentów muzycznych, funkcję pianinka, realistyczne odgłosy zwierząt, wesołe melodie, owoce i cyferki. Zabawka w swej kompaktowej formie łączy rozrywkę z nauką. Na małych spryciarzy czeka gra w odpowiadanie na pytania małpki, poprzez naciskanie odpowiednich obrazków. Wielkość produktu pozwala na zabranie go wszędzie ze sobą i umilenie czasu oczekiwania lub podróży.
 
Funkcje produktu:
- mówi w j. polskim,
- słuchaj wesołych melodii,
- odkrywaj realistyczne odgłosy i instrumenty muzyczne,
- możliwość przełączenia na funkcję pianino,
- nauka owoców i cyfr,
- zabawa: odpowiedz na pytania małpki,
- rozwija sprawność manualną dziecka, 
- stymuluje zmysł wzroku i słuchu,
- uczy dziecko wykonywania prostych poleceń,
- wykonany jest z bezpiecznego plastiku, łatwego do utrzymania w czystości.
 
Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.
Zabawka wymaga 3 sztuk baterii AAA 1,5V, załączone baterie testowe.
Wymiary opakowania: 23x5x15,5cm, wielkość zabawki ok. 15x7cm.
Numer katalogowy: DD80104
Zabawki - Numer handlowy: 50162/5

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Smartfon Nauka z małpką DD80104?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Smartfon Nauka z małpką DD80104 możesz kupić za 29.00 zł. Cena Smartfon Nauka z małpką DD80104 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 29.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Smartfon Nauka z małpką DD80104?
Najniższy koszt przesyłki dla Smartfon Nauka z małpką DD80104 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Smartfon Nauka z małpką DD80104 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Smartfon Nauka z małpką DD80104?
Dwustronny smartfon Nauka z małpką ma atrakcyjne dźwięki, mini-pianino, melodie, odgłosy zwierząt i instrumentów, możliwość poznania owoców i cyfr, a wszystko zamknięte w małym smartfonie! Bawiąc się nim, dziecko rozwija małą motorykę, wymowę oraz percepcję słuchową.
Zabawki - Numer handlowy: 50162/5Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator