Przenośna mata książeczka słoń KA10754 - Opis produktu

Przenośna mata książeczka słoń to świetny produkt w czasie podróży i podczas wypoczynku. Dla maluszków od pierwszego dnia życia. Zajmuje niewiele miejsca jednocześnie oferując wiele możliwości zabawy. To pluszowy słonik-przytulanka, książeczka i mata w jednym!
Słonik ma grzechoczące nóżki, szeleszczące, kolorowe uszy, satynowe wstążeczki oraz piszczącą trąbę. Elementy te są idealne do rozwijania zdolności sensorycznych dziecka. W środku książki maluch znajdzie wesołe postaci zwierzątek jadące pociągiem. Dzięki temu z łatwością nauczy się nazw zwierząt oraz kolorów.
Dodatkowo ze słonika można wyjąć strony książeczki i rozłożyć z nich matę, natomiast słonikem można się bawić, przytulać, a w razie potrzeby może posłużyć jako miła poduszka.
Książeczkę można prać w pralce w temperaturze 30°C.K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary: słoń: 56x39cm; mata: 86x63cm
Produkt dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: KA10754

Zabawki - Numer handlowy: 46127


Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Przenośna mata książeczka słoń KA10754?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Przenośna mata książeczka słoń KA10754 możesz kupić za 119.00 zł. Cena Przenośna mata książeczka słoń KA10754 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 119.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Przenośna mata książeczka słoń KA10754?
Najniższy koszt przesyłki dla Przenośna mata książeczka słoń KA10754 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Przenośna mata książeczka słoń KA10754 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Przenośna mata książeczka słoń KA10754?
Przenośna mata książeczka słoń to świetny produkt w czasie podróży. Zajmuje niewiele miejsca jednocześnie oferując wiele możliwości zabawy. To pluszowy słonik-przytulanka, książeczka i mata w jednym!
Zabawki - Numer handlowy: 46127Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator