Przenośna mata książeczka słoń KA10754 - Opis produktu

Przenośna mata książeczka słoń to świetny produkt w czasie podróży i podczas wypoczynku. Dla maluszków od pierwszego dnia życia. Zajmuje niewiele miejsca jednocześnie oferując wiele możliwości zabawy. To pluszowy słonik-przytulanka, książeczka i mata w jednym!
Słonik ma grzechoczące nóżki, szeleszczące, kolorowe uszy, satynowe wstążeczki oraz piszczącą trąbę. Elementy te są idealne do rozwijania zdolności sensorycznych dziecka. W środku książki maluch znajdzie wesołe postaci zwierzątek jadące pociągiem. Dzięki temu z łatwością nauczy się nazw zwierząt oraz kolorów.
Dodatkowo ze słonika można wyjąć strony książeczki i rozłożyć z nich matę, natomiast słonikem można się bawić, przytulać, a w razie potrzeby może posłużyć jako miła poduszka.
Książeczkę można prać w pralce w temperaturze 30°C.K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary: słoń: 56x39cm; mata: 86x63cm
Produkt dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: KA10754

Zabawki - Numer handlowy: 46127


Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator