Książeczka - Odgłosy miasta KARP50231 - Opis produktu

Książeczka - Odgłosy miasta z serii interaktywnych książeczek dla najmłodszych Read & Play (wydanie polskie) jest tekstylną zabawką o kształcie tradycyjnej książki z funkcjami dźwiękowymi. Ma 6 różnych efektów do odkrycia.
Książeczki K'S Kids zostały zaprojektowane specjalnie dla dzieci, dostosowane do wczesnego etapu ich rozwoju. Zawierają treści, których sens przekazywany jest za pomocą prostego słownictwa, kolorowych ilustracji, efekty dźwiękowe oraz wiele wbudowanych funkcji do zabawy.
Książeczki te kształcą, są zabawne oraz bezpieczne nawet dla najmłodszych dzieci.

K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na stronie K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki: 20,5x21cm
Produkt dla dzieci od 10 miesiąca życia.
Nr katalogowy: KARP50231

Zabawki - Numer handlowy: 34020

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Książeczka - Odgłosy miasta KARP50231?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Książeczka - Odgłosy miasta KARP50231 możesz kupić za 33.00 zł. Cena Książeczka - Odgłosy miasta KARP50231 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 33.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Książeczka - Odgłosy miasta KARP50231?
Najniższy koszt przesyłki dla Książeczka - Odgłosy miasta KARP50231 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Książeczka - Odgłosy miasta KARP50231 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Książeczka - Odgłosy miasta KARP50231?
Książeczka - Odgłosy miasta z serii interaktywnych książeczek dla najmłodszych Read & Play (wydanie polskie) jest tekstylną zabawką o kształcie tradycyjnej książki z funkcjami dźwiękowymi.
Zabawki - Numer handlowy: 34020Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator