Jolly Baby Edukacyjna książeczka Mały kucharz 80471 - Opis produktu

Moja pierwsza książka Mały Kucharz to pierwsza książka malucha, która wprowadzi go w cudowny świat kulinariów! Książka podzielona jest na dwie części. Na lewej stronie znajdziemy podpisane produkty spożywcze, sztućce i inne sprzęty kuchenne, opatrzone rzepem, na prawej natomiast znajdują się szafki, lodówka, spiżarka oraz patera z miejscem na przyczepienie odpowiednich elementów. Zadaniem malucha będzie umieścić artykuły spożywcze oraz przedmioty we właściwym miejscu, tzn. takim w jakim zwykle znajdują się w kuchni. W ten sposób dziecko uczy się nie tylko rozpoznawania i nazywania poszczególnych elementów ze świata kuchni, ale także dowiaduje się, gdzie należy je przechowywać. Moja pierwsza książka Mały Kucharz to barwna podróż po krainie kolorów i kształtów, która zapewni małym łasuchom wspaniałą rozrywkę. Całość można zapiąć na praktyczny zamek błyskawiczny, aby zapobiec otwieraniu się książki i zgubieniu nie przypiętych elementów. Wygodne uchwyty pozwolą zabrać ją ze sobą w dowolne miejsce. Ta materiałowa księga jest naprawdę duuuża! Niesie nie tylko wartości edukacyjne, ale i wygląda bardzo reprezentacyjnie, dlatego może być strzałem w dziesiątkę jako prezent dla 3-latka.

Funkcje zabawki:
- 14 stron wypełnionych produktami i rzeczami, które znajdziemy w kuchni,
- ponad 50 elementów na rzep (artykuły spożywcze, naczynia, sprzęty kuchenne),
- książeczka w języku polskim,
- zapięcie na zamek błyskawiczny, zapezpieczające przed zagubieniem części,
- wygodne uchwyty do trzymania i noszenia,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Marka JOLLY BABY w swojej ofercie ma ciekawe książeczki edukacyjne oraz zabawki. Wysoki standard materiałów i międzynarodowe certyfikaty jakości zapewniają bezpieczeństwo. Natomiast przemyślane rozwiązania sprawiają, że otwarcie każdej strony ksiażeczki zabiera nas w niezwykłą podróż, ucząc dziecko poprzez obrazy, struktury i aktywności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia.
Wielkość zabawki: ok. 39x7x27cm
Numer katalogowy: 80059
Zabawki - Numer handlowy: 17027

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Jolly Baby Edukacyjna książeczka Mały kucharz 80471?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Jolly Baby Edukacyjna książeczka Mały kucharz 80471 możesz kupić za 169.99 zł. Cena Jolly Baby Edukacyjna książeczka Mały kucharz 80471 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 169.99 zł.

Ile kosztuje przesyłka Jolly Baby Edukacyjna książeczka Mały kucharz 80471?
Najniższy koszt przesyłki dla Jolly Baby Edukacyjna książeczka Mały kucharz 80471 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Jolly Baby Edukacyjna książeczka Mały kucharz 80471 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Jolly Baby Edukacyjna książeczka Mały kucharz 80471?
Moja pierwsza książka Mały Kucharz to pierwsza książka malucha, która wprowadzi go w cudowny świat kulinariów ucząc nazwania i rozpoznawania produktów oraz kuchennych akcesoriów. Niesie nie tylko wartości edukacyjne, ale i wygląda bardzo reprezentacyjnie, dlatego może być strzałem w dziesiątkę jako prezent dla 3-latka.
Zabawki - Numer handlowy: 17027Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator