Jolly Baby Edukacyjna książeczka Mały kucharz 80471 - Opis produktu

Moja pierwsza książka Mały Kucharz to pierwsza książka malucha, która wprowadzi go w cudowny świat kulinariów! Książka podzielona jest na dwie części. Na lewej stronie znajdziemy podpisane produkty spożywcze, sztućce i inne sprzęty kuchenne, opatrzone rzepem, na prawej natomiast znajdują się szafki, lodówka, spiżarka oraz patera z miejscem na przyczepienie odpowiednich elementów. Zadaniem malucha będzie umieścić artykuły spożywcze oraz przedmioty we właściwym miejscu, tzn. takim w jakim zwykle znajdują się w kuchni. W ten sposób dziecko uczy się nie tylko rozpoznawania i nazywania poszczególnych elementów ze świata kuchni, ale także dowiaduje się, gdzie należy je przechowywać. Moja pierwsza książka Mały Kucharz to barwna podróż po krainie kolorów i kształtów, która zapewni małym łasuchom wspaniałą rozrywkę. Całość można zapiąć na praktyczny zamek błyskawiczny, aby zapobiec otwieraniu się książki i zgubieniu nie przypiętych elementów. Wygodne uchwyty pozwolą zabrać ją ze sobą w dowolne miejsce. Ta materiałowa księga jest naprawdę duuuża! Niesie nie tylko wartości edukacyjne, ale i wygląda bardzo reprezentacyjnie, dlatego może być strzałem w dziesiątkę jako prezent dla 3-latka.

Funkcje zabawki:
- 14 stron wypełnionych produktami i rzeczami, które znajdziemy w kuchni,
- ponad 50 elementów na rzep (artykuły spożywcze, naczynia, sprzęty kuchenne),
- książeczka w języku polskim,
- zapięcie na zamek błyskawiczny, zapezpieczające przed zagubieniem części,
- wygodne uchwyty do trzymania i noszenia,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Marka JOLLY BABY w swojej ofercie ma ciekawe książeczki edukacyjne oraz zabawki. Wysoki standard materiałów i międzynarodowe certyfikaty jakości zapewniają bezpieczeństwo. Natomiast przemyślane rozwiązania sprawiają, że otwarcie każdej strony ksiażeczki zabiera nas w niezwykłą podróż, ucząc dziecko poprzez obrazy, struktury i aktywności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia.
Wielkość zabawki: ok. 39x7x27cm
Numer katalogowy: 80059
Zabawki - Numer handlowy: 17027

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator