Jolly Baby Książeczka z ogonkami New jungle animal tail cloth book EN - Opis produktu

New farm jungle animal tail cloth book to miękka książeczka w języku angielskim z zabawnymi ogonkami. Oglądając kolejne kartki maluch w interesujący sposób pozna zwierzątka z dżungli: papugę, słonia, szopa, tygrysa, małpkę, żyrafę, zebrę i krokodyla. Można zgadywać do jakiego zwierzęcia pasuje wystający ogonek. Książka posiada szeleszczące strony, a wystające ogonki zachęcają do dotykania i ułatwiają przekręcanie stron najmłodszym dzieciom. Ogonki wystają poza książkę, są z różnych struktur materiałów. Czytadełko ma 10 stron, a na każdej z nich jest inne zwierzątko. Możecie wspólnie przekręcać kartki i snuć opowieści o przygodach zwierząt, opowiadać o tym co lubią, jak wyglądają, jakie mają kolory i wzory, gdzie mieszkają... i wiele innych. Dzięki temu maluch pozna nie tylko zwierzęta, ale także ich zwyczaje oraz poszerzy zasób słów oraz zapozna się z konstrukcją zdań. Można zabrać ją wszędzie ze sobą, a dzięki wygodnej pętelce można ją przymocować w wybranym miejscu.

Funkcje zabawki:
- miękka, materiałowa książeczka z wystającymi ogonkami zwierząt,
10-stronna,
- ma zabawne, wystające z książeczki i zachęcające do dotykania ogonki, ułatwiające przekładanie kartek najmłodszym maluchom,
- produkt certyfikowany dla najmłodszych, można używać od dnia narodzin,
- wykonana z szeleszczącego materiału,
- posiada pętelkę zapinaną na rzep ułatwiającą zawieszenie w wybranym miejscu: do wózka, łóżeczka, nosidełka czy maty,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Marka JOLLY BABY w swojej ofercie ma ciekawe książeczki edukacyjne oraz zabawki. Wysoki standard materiałów i międzynarodowe certyfikaty jakości zapewniają bezpieczeństwo. Natomiast przemyślane rozwiązania sprawiają, że otwarcie każdej strony ksiażeczki zabiera nas w niezwykłą podróż, ucząc dziecko poprzez obrazy, struktury i aktywności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Wielkość zabawki: ok. 23x3x13cm
Numer katalogowy:WLTH8232J
Zabawki - Numer handlowy: 17029/17

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator