Jolly Baby Edukacyjna książeczka cyferkowa 80470 - Opis produktu

Jak ważne jest liczenie, każdy wie. Dlatego warto już od najmłodszych lat wspierać dziecko w nauce matematyki. Pomoże w tym Cyferkowa Książeczka. Dzięki niej maluch przekona się, że liczenie to super zabawa, a gdy towarzyszą temu króliczki, żabki, pszczółki i kwiatki, jest jeszcze weselej! Ta praktyczna książeczka zapozna dzieci z cyferkami, dając im wstęp do nauki liczenia. Na każdej ze stron książeczki znajdziemy inną cyferkę oraz odpowiadającą jej ilość ruchomych elementów. Dziecko bawiąc się w przyczepianie na rzep zwierzaków, przesuwanie koralików, czy zapinanie kwiatków na guziczki, dowie się co oznacza symbol danej cyfry i jak w praktyczny sposób przełożyć go na ilość elementów. na końcu znajduje sie strona z mejscem na zdjęcie oraz podpis właściciela książeczki. Gdy dziecko będzie chciało przerwać zabawę, wystarczy zasunąć suwaczek książki, aby żaden z elementów się nie zgubił. Wygodne uchwyty pozwolą zabrać ze sobą książkę w dowolne miejsce.

Funkcje zabawki:
materiałowa książeczka mieszcząca swobodnie format zeszytowy A5,
16-stronna,
- produkt w j.polskim,
- wspiera naukę matematyki poprzez zapoznanie ze znakami cyfr poprzez kojarzenie z ilością elementów,
- interesujący sposób pokazania liczb (do 12) i zadania do wykonania sprawią, że zaangażowane dziecko zapamięta szybko nowe wiadomości, 
- książczka jest zapinana na suwak, co zabezpiecza przez zgubieniem ruchomych elementów,
- wygodne uchwyty są pomocne w przenoszeniu,
- posiada miejsce na podpis właściciela,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Marka JOLLY BABY w swojej ofercie ma ciekawe książeczki edukacyjne oraz zabawki. Wysoki standard materiałów i międzynarodowe certyfikaty jakości zapewniają bezpieczeństwo. Natomiast przemyślane rozwiązania sprawiają, że otwarcie każdej strony ksiażeczki zabiera nas w niezwykłą podróż, ucząc dziecko poprzez obrazy, struktury i aktywności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia.
Wielkość zabawki: ok. 28x8,5x22cm
Numer katalogowy: 80470
Zabawki - Numer handlowy: 17026

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Jolly Baby Edukacyjna książeczka cyferkowa 80470?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Jolly Baby Edukacyjna książeczka cyferkowa 80470 możesz kupić za 149.99 zł. Cena Jolly Baby Edukacyjna książeczka cyferkowa 80470 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 149.99 zł.

Ile kosztuje przesyłka Jolly Baby Edukacyjna książeczka cyferkowa 80470?
Najniższy koszt przesyłki dla Jolly Baby Edukacyjna książeczka cyferkowa 80470 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Jolly Baby Edukacyjna książeczka cyferkowa 80470 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Jolly Baby Edukacyjna książeczka cyferkowa 80470?
Jak ważne jest liczenie, każdy wie. Dlatego warto już od najmłodszych lat wspierać dziecko w nauce matematyki. Pomoże w tym Cyferkowa Książeczka, która wspiera naukę matematyki poprzez zapoznanie ze znakami cyfr poprzez kojarzenie z ilością elementów. Interesujące zadania do wykonania sprawią, że zaangażowane dziecko zapamięta szybko nowe wiadomości.
Zabawki - Numer handlowy: 17026Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator