Jolly Baby Edukacyjna książeczka cyferkowa 80470 - Opis produktu

Jak ważne jest liczenie, każdy wie. Dlatego warto już od najmłodszych lat wspierać dziecko w nauce matematyki. Pomoże w tym Cyferkowa Książeczka. Dzięki niej maluch przekona się, że liczenie to super zabawa, a gdy towarzyszą temu króliczki, żabki, pszczółki i kwiatki, jest jeszcze weselej! Ta praktyczna książeczka zapozna dzieci z cyferkami, dając im wstęp do nauki liczenia. Na każdej ze stron książeczki znajdziemy inną cyferkę oraz odpowiadającą jej ilość ruchomych elementów. Dziecko bawiąc się w przyczepianie na rzep zwierzaków, przesuwanie koralików, czy zapinanie kwiatków na guziczki, dowie się co oznacza symbol danej cyfry i jak w praktyczny sposób przełożyć go na ilość elementów. na końcu znajduje sie strona z mejscem na zdjęcie oraz podpis właściciela książeczki. Gdy dziecko będzie chciało przerwać zabawę, wystarczy zasunąć suwaczek książki, aby żaden z elementów się nie zgubił. Wygodne uchwyty pozwolą zabrać ze sobą książkę w dowolne miejsce.

Funkcje zabawki:
materiałowa książeczka mieszcząca swobodnie format zeszytowy A5,
16-stronna,
- produkt w j.polskim,
- wspiera naukę matematyki poprzez zapoznanie ze znakami cyfr poprzez kojarzenie z ilością elementów,
- interesujący sposób pokazania liczb (do 12) i zadania do wykonania sprawią, że zaangażowane dziecko zapamięta szybko nowe wiadomości, 
- książczka jest zapinana na suwak, co zabezpiecza przez zgubieniem ruchomych elementów,
- wygodne uchwyty są pomocne w przenoszeniu,
- posiada miejsce na podpis właściciela,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Marka JOLLY BABY w swojej ofercie ma ciekawe książeczki edukacyjne oraz zabawki. Wysoki standard materiałów i międzynarodowe certyfikaty jakości zapewniają bezpieczeństwo. Natomiast przemyślane rozwiązania sprawiają, że otwarcie każdej strony ksiażeczki zabiera nas w niezwykłą podróż, ucząc dziecko poprzez obrazy, struktury i aktywności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia.
Wielkość zabawki: ok. 28x8,5x22cm
Numer katalogowy: 80470
Zabawki - Numer handlowy: 17026

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator