Jolly Baby Edukacyjna książeczka Mały bystrzak 80472 - Opis produktu

Moja pierwsza książka Mały Bystrzak to zbiór zadań i łamigłówek zamknięty w kolorowej książce całkiem dużych rozmiarów. Na małego bystrzaka czeka tu m.in. rozpoznawanie godzin, pogody, łączenie w pary zwierzątek z ich ulubionymi smakołykami, czy uzupełnianie wyrazów brakującymi literkami. Każda ze stron kryje inną niespodziankę, aby poprzez zabawę zachęcić maluszka do nauki i odkrywania świata. Dzięki niej Twój maluch stanie się jeszcze bardziej sprytny! Poszczególne elementy przyczepiane są na rzepy, co ułatwia małym rączkom przepinanie ich z miejsca na miejsce, a także zapobiega zsuwaniu się przy układaniu, czy zagubieniu. Dzięki sporym rozmiarom i rzepom sprawdzi się jako zabawka, która zajmie malucha w podróży, czy w koniecznym oczekiwaniu. Książeczka ta rozwija wszystkie zmysły, ucząc logicznego myślenia i zapoznając ze związkami przyczynowo-skutkowymi. Praktyczny zamek błyskawiczny pozwoli zapiąć książeczkę, aby nie otworzyła się podczas podróży, a uchwyty ułatwią jej przenoszenie. Idealny, edukacyjny prezent dla 3-latka rozwijający jego inteligencję i poszerzajacy horyzonty.
 
Funkcje zabawki:
- 14 stron wypełnionych produktami i rzeczami, które znajdziemy w kuchni,
- ponad 90 elementów na rzep (m.in. cyferki, literki, zwierzątka, rzeczy użytku domowego),
- książeczka w języku polskim,
- zapięcie na zamek błyskawiczny, zapezpieczające przed zagubieniem części,
- wygodne uchwyty do trzymania i noszenia,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Marka JOLLY BABY w swojej ofercie ma ciekawe książeczki edukacyjne oraz zabawki. Wysoki standard materiałów i międzynarodowe certyfikaty jakości zapewniają bezpieczeństwo. Natomiast przemyślane rozwiązania sprawiają, że otwarcie każdej strony ksiażeczki zabiera nas w niezwykłą podróż, ucząc dziecko poprzez obrazy, struktury i aktywności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia.
Wielkość zabawki: ok. 39x7x27cm
Numer katalogowy: 80472
Zabawki - Numer handlowy: 17028

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Jolly Baby Edukacyjna książeczka Mały bystrzak 80472?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Jolly Baby Edukacyjna książeczka Mały bystrzak 80472 możesz kupić za 169.99 zł. Cena Jolly Baby Edukacyjna książeczka Mały bystrzak 80472 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 169.99 zł.

Ile kosztuje przesyłka Jolly Baby Edukacyjna książeczka Mały bystrzak 80472?
Najniższy koszt przesyłki dla Jolly Baby Edukacyjna książeczka Mały bystrzak 80472 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Jolly Baby Edukacyjna książeczka Mały bystrzak 80472 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Jolly Baby Edukacyjna książeczka Mały bystrzak 80472?
Moja pierwsza książka Mały Bystrzak to zbiór zadań i łamigłówek do rozwiązania przez małego spryciarza. M.in. zegar, cyfry, litery, zwierzątka oraz charakterystyka pogody. Niesie nie tylko wartości edukacyjne, ale i wygląda bardzo reprezentacyjnie, dlatego może być strzałem w dziesiątkę jako prezent dla 3-latka.
Zabawki - Numer handlowy: 17028Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator