Jolly Baby Książeczka Have you seen my Puppy? EN - Opis produktu

Have yoy seen my Puppy? to miękka, kolorowa książeczka w języku angielskim z laleczką w postaci chłopca. Pomóż małemu chłopcu szukać jego szczeniaczka na poszczególnych stronach książeczki. Znajdziesz na nich mnóstwo ukrytych rzeczy oraz poznasz różne pomieszczenia i miejsca, w domu i w ogrodzie. Pozwól dziecku odkryć zakryte w formie a-kuku miejsca, opowiedz dlaczego tu się znajdują. Ta pierwsza książeczka uczy miłości do książek i czytania. 8 stron wzbogaconych o dodatkowe elementy, które uatrakcyjnią zabawę. Laleczka posiada piszczek, a sama książeczka posiada szeleszczące elementy oraz praktyczny uchwyt umieszczony na grzbiecie. Oczywiście można przekładać kartki i zapoznać się z przedstawionymi miejscami i rzeczami. Każda strona to inne miejsce, warte dodatkowej opowieści, dzięki czemu Ty i dziecko spędzicie wiele miłych chwil razem. Laleczkę można włożyć do kieszonki i zabrać razem na spacer, a sama książeczka posiada wiele interesujących elementów do zabawy, mimo to jest wystarczająco mała, aby bez problemu również ją zapakować i korzystać w dowolnym miejscu.

Funkcje zabawki:
- miękka, materiałowa książeczka zachęcająca do aktywności i odkrywania świata,
- wyjmowana laleczka z piszczkiem,
- poszukaj razem z pluszowym chłopczykiem szczeniaczka i przy okazji odkryj co jest na każdej stronie,
- książeczka w języku angielskim,
8-stronna,
- posiada szeleszczące elementy i dodatkowy ukryty piszczek,
- zabawy typu a-kuku,
- ma uchwyt na grzbiecie ułatwiający noszenie w rączce lub zawieszenie w wybranym miejscu: do wózka, łóżeczka, nosidełka czy maty,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Marka JOLLY BABY w swojej ofercie ma ciekawe książeczki edukacyjne oraz zabawki. Wysoki standard materiałów i międzynarodowe certyfikaty jakości zapewniają bezpieczeństwo. Natomiast przemyślane rozwiązania sprawiają, że otwarcie każdej strony ksiażeczki zabiera nas w niezwykłą podróż, ucząc dziecko poprzez obrazy, struktury i aktywności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Wielkość zabawki: ok. 18x3x19cm; wysokość laleczki ok.14cm
Numer katalogowy:WLTH8149J-2
Zabawki - Numer handlowy: 17029/02

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Jolly Baby Książeczka Have you seen my Puppy? EN?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Jolly Baby Książeczka Have you seen my Puppy? EN możesz kupić za 38.42 zł. Cena Jolly Baby Książeczka Have you seen my Puppy? EN jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 38.42 zł.

Ile kosztuje przesyłka Jolly Baby Książeczka Have you seen my Puppy? EN?
Najniższy koszt przesyłki dla Jolly Baby Książeczka Have you seen my Puppy? EN wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Jolly Baby Książeczka Have you seen my Puppy? EN jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Jolly Baby Książeczka Have you seen my Puppy? EN?
Have yoy seen my Puppy? to miękka, kolorowa książeczka w języku angielskim z laleczką w postaci chłopca. Pomóż małemu chłopcu szukać jego szczeniaczka na poszczególnych stronach książeczki. Znajdziesz na nich mnóstwo ukrytych rzeczy oraz poznasz różne pomieszczenia i miejsca, w domu i w ogrodzie.
Zabawki - Numer handlowy: 17029/02Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator