Jolly Baby Książeczka Świat dinozaurów 80465 - Opis produktu

Świat dinozaurów to kolorowa materiałowa książeczka zapoznająca dziecko ze zwierzętami, które żyły na naszej planecie miliony lat temu. Możecie wspólnie przekręcać 24 strony i snuć opowieści o przygodach tych wierząt, opowiadać o tym co lubią, jak wyglądają, jakie mają kolory i wzory, gdzie mieszkają... i wiele innych. Dzięki temu maluch pozna nie tylko zwierzęta, ale także ich zwyczaje oraz poszerzy zasób słów oraz zapozna się z konstrukcją zdań. Nieregularne krawędzie uatrakcyjniają zabawę i ułatwiają oddzielanie stron najmłodszym. Ta pierwsza książeczka uczy miłości do książek i czytania. Oczywiście można przekładać kartki i zapoznać się z obrazkami i przeczytać ciekawostki, a także odkryć zabawne okienka dzięki którym widać grafikę z innej strony. Wygodny rzep pozwoli w dowolnej chwili zapiąć książeczkę, aby się nie otwierała. Jest wystarczająco mała, aby zabrać ją wszędzie ze sobą.

Funkcje zabawki:
- miękka, materiałowa książeczka zachęcająca do aktywności i odkrywania świata,
- książeczka w języku polskim,
- 24-stronna,
- ciekawie opowiada historie o dinozaurach,
- nieregularny kształt stron ułatwia uchwycenie i przekręcenie kartki najmłodszym dzieciom,
- zapinana na rzep,
- posiada uchwyt do wygodnego trzymania i noszenia,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Marka JOLLY BABY w swojej ofercie ma ciekawe książeczki edukacyjne oraz zabawki. Wysoki standard materiałów i międzynarodowe certyfikaty jakości zapewniają bezpieczeństwo. Natomiast przemyślane rozwiązania sprawiają, że otwarcie każdej strony ksiażeczki zabiera nas w niezwykłą podróż, ucząc dziecko poprzez obrazy, struktury i aktywności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Wielkość zabawki: ok. 23x3x13 cm
Numer katalogowy: 80465
Zabawki - Numer handlowy: 17021

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator