Jolly Baby Książeczka Świat dinozaurów 80465 - Opis produktu

Świat dinozaurów to kolorowa materiałowa książeczka zapoznająca dziecko ze zwierzętami, które żyły na naszej planecie miliony lat temu. Możecie wspólnie przekręcać 24 strony i snuć opowieści o przygodach tych wierząt, opowiadać o tym co lubią, jak wyglądają, jakie mają kolory i wzory, gdzie mieszkają... i wiele innych. Dzięki temu maluch pozna nie tylko zwierzęta, ale także ich zwyczaje oraz poszerzy zasób słów oraz zapozna się z konstrukcją zdań. Nieregularne krawędzie uatrakcyjniają zabawę i ułatwiają oddzielanie stron najmłodszym. Ta pierwsza książeczka uczy miłości do książek i czytania. Oczywiście można przekładać kartki i zapoznać się z obrazkami i przeczytać ciekawostki, a także odkryć zabawne okienka dzięki którym widać grafikę z innej strony. Wygodny rzep pozwoli w dowolnej chwili zapiąć książeczkę, aby się nie otwierała. Jest wystarczająco mała, aby zabrać ją wszędzie ze sobą.

Funkcje zabawki:
- miękka, materiałowa książeczka zachęcająca do aktywności i odkrywania świata,
- książeczka w języku polskim,
- 24-stronna,
- ciekawie opowiada historie o dinozaurach,
- nieregularny kształt stron ułatwia uchwycenie i przekręcenie kartki najmłodszym dzieciom,
- zapinana na rzep,
- posiada uchwyt do wygodnego trzymania i noszenia,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Marka JOLLY BABY w swojej ofercie ma ciekawe książeczki edukacyjne oraz zabawki. Wysoki standard materiałów i międzynarodowe certyfikaty jakości zapewniają bezpieczeństwo. Natomiast przemyślane rozwiązania sprawiają, że otwarcie każdej strony ksiażeczki zabiera nas w niezwykłą podróż, ucząc dziecko poprzez obrazy, struktury i aktywności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Wielkość zabawki: ok. 23x3x13 cm
Numer katalogowy: 80465
Zabawki - Numer handlowy: 17021

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Jolly Baby Książeczka Świat dinozaurów 80465?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Jolly Baby Książeczka Świat dinozaurów 80465 możesz kupić za 45.00 zł. Cena Jolly Baby Książeczka Świat dinozaurów 80465 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 45.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Jolly Baby Książeczka Świat dinozaurów 80465?
Najniższy koszt przesyłki dla Jolly Baby Książeczka Świat dinozaurów 80465 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Jolly Baby Książeczka Świat dinozaurów 80465 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Jolly Baby Książeczka Świat dinozaurów 80465?
Czy znasz stworzenia, które miliony lat temu mieszkały na naszej planecie? Ta kolorowa książeczka - Świat dinozaurów przybliży Ci prehistoryczny świat zwierząt, poprzez wesołą historyjkę, w której znajdziesz wiele ciekawostek na ich temat oraz poznasz ich nazwy.
Zabawki - Numer handlowy: 17021Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator