Koralikowy jednorożec 42737 - Opis produktu

Koralikowy jednorożec to wspaniała grzechotka pobudzająca wszystkie zmysły. Ten zaczarowany konik wyczaruje koralikowy deszcz i zabawi kolorowymi światełkami. Jednorożec kryje w swym brzuszku barwne koraliki, które przy powolnym przekręcaniu zabawki imimtują dźwięk deszczu, a przy potrząsaniu wesoło grzechoczą. Umieszczony w podstawie guziczek uruchamia kolorowe światełka, które uatrakcyjnią zabawę.
 
Funkcje produktu:
- obserwacja przesypujących się koralików,
- rozwój słuchu poprzez wykorzystanie możliwości samodzielnego wygenerowania różnego rodzaju dźwięków: grzechotania i szumu deszczu,
- przycisk uruchamiający światełka, należy go przytrzymywać, aby błyskały kolorowe światełka,
- zabawa pozwala na zapoznanie się z zależnościami przyczynowo-skutkowymi,
- ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowej i pobudzanie zmysłów,
- dla maluchów od 12 miesiąca życia.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia. 
Produkt wymaga 3 baterii typu LR44 1.5V. W załączeniu baterie testowe. 
Wymiary opakowania: ok. 23x9x7cm 
Wysokość zabawki: ok.20cm
Numer katalogowy: DD42737
Zabawki - Numer handlowy: 50164/2

 

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator