Gitara elektryczna DD45157 - Opis produktu

Poczuj się jak prawdziwa gwiazda rocka! Daj się porwać magii dźwięku i żywiołowo zagraj na gitarze elektrycznej. Zabawka do złudzenia przypomina pełnowymiarowy instrument muzyczny. Znajdziemy tu gryf z dotykowymi przyciskami oraz wajchę, która podkręca brzmienie, przenosząc grę na zupełnie inny wymiar! Do wybory mamy 2 tryby zabawy oraz regulację głośności, dzięki czemu dostosujemy zabawkę do indywidualnych potrzeb małego gitarzysty. Grze na instrumencie towarzyszą migające światełka.

Funkcje zabawki:
- dźwięki i podkład muzyczny,
- 2 tryby zabawy,
- regulacja głośności,
- migające światełka,
- dotykowe przyciski,
- uwrażliwia muzycznie,
- ruchomy mostek (wajcha) do podkręcenia dźwięku
- ćwiczy motorykę i koncentrację,
- zapoznaje z zależnościami przyczynowo-skutkowymi,
- zwiększa koordynację wzrokowo-ruchową i sprawność manualną,
- od 12 miesiąca życia.
 
Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 18 miesiąca życia. 
Zabawka wymaga 2 baterii AAA. W załączeniu baterie testowe.
Wymiary opakowania: ok. 21x37x5,5cm 
Wielkość zabawki: ok. 34x16cm
Numer katalogowy: DD45157
Zabawki - Numer handlowy: 50177

 

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gitara elektryczna DD45157?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gitara elektryczna DD45157 możesz kupić za 69.00 zł. Cena Gitara elektryczna DD45157 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 69.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gitara elektryczna DD45157?
Najniższy koszt przesyłki dla Gitara elektryczna DD45157 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gitara elektryczna DD45157 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gitara elektryczna DD45157?
Poczuj się jak prawdziwa gwiazda rocka! Daj się porwać magii dźwięku i żywiołowo zagraj na gitarze. Zabawka do złudzenia przypomina pełnowymiarowy instrument muzyczny. Znajdziemy tu gryf z dotykowymi przyciskami oraz wajchę, która podkręca dźwięk, przenosząc grę na zupełnie inny wymiar!
Leżaczki - Numer handlowy: 50177Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator