Obrotny kurczak 45460 - Opis produktu

Obrotny kurczak to grzechotka i gryzak w jednym, a jednocześnie wesoły kompan do zabawy. Zabawka grzechocze i wydaje terkocze dźwięki przy obracaniu głowy - a wszystko po to, żeby rozweselić malucha. Kurczak wprawi w wyśmienity nastrój każdego fana grzechotania, wystarczy zakręcić obrotowym, przeźroczystym toczydełkiem lub potrząsnąć zabawką. Dwukolorowy grzebień kurczaka to również gryzak, który przyniesie ukojenie podczas ząbkowania. Zróżnicowane faktury stymulują zmysł dotyku i wzroku malucha, rozwijając przy tym jego zdolności poznawcze. 
 
Funkcje produktu:
- terkocząca głowa,
- gryzak,
- zróżnicowane faktury,
- obracana grzechotka,
- pozwala na zapoznanie się z zależnościami przyczynowo-skutkowymi,
- ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowej,
- zabawa pobudzająca wszystkie zmysły,
- od 3 miesiąca życia.
 
Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia. 
Wymiary opakowania: ok. 13x9cm 
Wielkość zabawki: ok.20cm
Numer katalogowy: DD45460
Zabawki - Numer handlowy: 50166/1

 

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Obrotny kurczak 45460?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Obrotny kurczak 45460 możesz kupić za 21.00 zł. Cena Obrotny kurczak 45460 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 21.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Obrotny kurczak 45460?
Najniższy koszt przesyłki dla Obrotny kurczak 45460 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Obrotny kurczak 45460 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Obrotny kurczak 45460?
Obrotny kurczak to obracana grzechotka i gryzak w jednym, a jednocześnie wesoły kompan do zabawy. Zabawka grzechocze i wydaje terkocze dźwięki przy obracaniu głowy - a wszystko po to, żeby rozweselić malucha.
Leżaczki - Numer handlowy: 50166/1Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator