Obrotna małpka 45440 - Opis produktu

Obrotna małpka to grzechotka i gryzak w jednym, a jednocześnie wesoły kompan do zabawy. Zabawka grzechocze i wydaje klekoczace dźwięki przy poruszaniu pierścieniami - a wszystko po to, żeby rozweselić malucha. Małpka wprawi w wyśmienity nastrój każdego fana grzechotania, wystarczy zakręcić obrotowym, przeźroczystym toczydełkiem lub potrząsnąć zabawką. Barwne pierścienie mają różne faktury i mogą posłużyć jako gryzaki, które przyniosą ukojenie podczas ząbkowania. Zróżnicowane faktury stymulują zmysł dotyku i wzroku malucha, rozwijając przy tym jego zdolności poznawcze. 
 
Funkcje produktu:
- wesoła postać małpki do poznania części twarzy (oczy, nos, buzia, uszy),
- obracana grzechotka,
- 4 klekoczące pierścienie o zróżnicowanej fakturze,
- zabawa pobudzająca wszystkie zmysły,
- od 3 miesiąca życia.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia. 
Wymiary opakowania: ok. 13x6cm 
Wielkość zabawki: ok. 20cm
Numer katalogowy: DD45440
Zabawki - Numer handlowy: 50166/2

 

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator