Balibazoo Zawieszka piramidka farma 80364 - Opis produktu

Zawieszka piramidka farma to jedna z większych zabawek do wieszania z kolekcji sensorycznej. To przestrzenny, geometryczny kształt w kontrastujących biało-czarnych kolorach z barwnymi elementami i dodatkowymi atrakcjami. Krówka i kogucik zapraszają wszystkie dzieci do zabawy. W piramidce pochowały się różne niespodzianki zachęcające do rozwoju i aktywności.  Wśród nich znajdują się: bezpieczne lusterko, grzechotka, piszczałka, dzwoneczek, gryzaki i kolorowe metki o zróżnicowanych fakturach. Sympatyczne buźki zwierzaków wraz z kontrastującymi wzorami ścianek piramidki pobudzają zmysł wzroku małego odkrywcy. Praktyczny uchwyt pozwoli przymocować zabawkę w dowolnym miejscu, aby mogła wszędzie towarzyszyć maluchom, upiększając wózek czy łóżeczko. Seria BALIBAZOO to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna.
 
Funkcje zabawki:
- sympatyczna zawieszka w biało-czarnych kolorach z barwnymi dodatkami,
- przy potrząsaniu wydaje dźwięk dzwoneczka,
- geometryczne wzory (kropki, paski i zygzaki) w kontrastujących kolorach oraz sympatyczne postaci zwierząt interesują maluchy i stymulują wzrok,
- posiada satynowe wstążeczki do skubania,
- bezpieczne lusterko do samopoznania,
- klekoczące podczas ruchu gryzaki, które mogą przynieść ukojenie podczas ząbkowania,
- zawieszka-piszczek jest dodatkową atrakcją,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia. 
Wysokość piramidki: ok. 15cm 
Numer katalogowy: 80364
Zabawki - Numer handlowy: 88243

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Zawieszka piramidka farma 80364?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Zawieszka piramidka farma 80364 możesz kupić za 39.00 zł. Cena Balibazoo Zawieszka piramidka farma 80364 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 39.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Zawieszka piramidka farma 80364?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Zawieszka piramidka farma 80364 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Zawieszka piramidka farma 80364 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Zawieszka piramidka farma 80364?
Zawieszka piramidka farma to jedna z większych zabawek do wieszania z kolekcji sensorycznej. Zawiera: bezpieczne lusterko, grzechotkę, piszczałkę, dzwoneczek, gryzaki i kolorowe metki o zróżnicowanych fakturach, kontrastujące wzory i kolory.
Zabawki - Numer handlowy: 88243Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator