Jolly Baby Książeczka Fly owl cloth book - Good friend EN - Opis produktu

Fly owl cloth book - Good friend to klasyczna w kształcie, miękka, kolorowa książeczka w języku angielskim z różnymi strukturami materiałów oraz pięknymi kolorami. Ta pierwsza książeczka zawiera 10 stron, a sympatyczna sówka i jej przygody zachęcają do przekręcania kartek książki, oglądania obrazków, doświadczania poprzez dotyk oraz odkrywania niespodzianek. Szeleszczące, pluszowe i haftowane elementy stymulują zmysły, a ukryty piszczek  i rzep są ciekawymi atrakcjami do wypróbowania, dającymi wiele radości. Przyjemna opowiastka w prostych zdaniach może zachęcić do nauki języka angielskiego. Nie znasz angielskiego - nie szkodzi, zawsze możesz opowiedzieć swoją historię, patrząc na iliustracje i wymyślać coraz to nowe przygody. Format książeczki jest idealnie dopasowany do małych rączek dziecka, a także wygodny do tego, aby zabrać ją wszędzie ze sobą.

Funkcje zabawki:
- miękka, materiałowa książeczka zachęcająca do aktywności i odkrywania świata,
- książeczka w języku angielskim,
10-stronna,
- posiada szeleszczące strony,
- ukryta piszczałka i rzep,
pluszowe i haftowane elementy,
- ma uchwyt z zapięciem na rzep ułatwiający noszenie w rączce lub zawieszenie w wybranym miejscu: do wózka, łóżeczka, nosidełka czy maty,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Marka JOLLY BABY w swojej ofercie ma ciekawe książeczki edukacyjne oraz zabawki. Wysoki standard materiałów i międzynarodowe certyfikaty jakości zapewniają bezpieczeństwo. Natomiast przemyślane rozwiązania sprawiają, że otwarcie każdej strony ksiażeczki zabiera nas w niezwykłą podróż, ucząc dziecko poprzez obrazy, struktury i aktywności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Wielkość zabawki: ok. 15x3x16cm
Numer katalogowy:WLTH8153J-2
Zabawki - Numer handlowy: 17029/10

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Jolly Baby Książeczka Fly owl cloth book - Good friend EN?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Jolly Baby Książeczka Fly owl cloth book - Good friend EN możesz kupić za 33.00 zł. Cena Jolly Baby Książeczka Fly owl cloth book - Good friend EN jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 33.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Jolly Baby Książeczka Fly owl cloth book - Good friend EN?
Najniższy koszt przesyłki dla Jolly Baby Książeczka Fly owl cloth book - Good friend EN wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Jolly Baby Książeczka Fly owl cloth book - Good friend EN jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Jolly Baby Książeczka Fly owl cloth book - Good friend EN?
Fly owl cloth book - Good friend to klasyczna w kształcie, miękka, kolorowa książeczka w języku angielskim z różnymi strukturami materiałów oraz pięknymi kolorami. Ta pierwsza książeczka zawiera 10 stron, a sympatyczna sówka i jej przygody zachęcają do przekręcania kartek książki, oglądania obrazków, doświadczania poprzez dotyk oraz odkrywania niespodzianek.
Zabawki - Numer handlowy: 17029/10Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator