Balibazoo Zawieszka koala Dyzio 81097 - Opis produktu

Milutki koala Dyzio z szeleszczącymi uszkami zadba o rozwój malucha, dostarczając przy tym wesołej rozrywki. Ten uroczy zwierzak na drzewku wykonany został z materiałów o zróżnicowanych fakturach, co korzystnie wpływa na rozwój zdolności poznawczych dziecka i stymuluje zmysł dotyku oraz wzroku. Zabawkę zdobią kolorowe materiałowe metki oraz grzechotka i gryzak w jednym. We wnętrzu koali ukryty jest dzwoneczek, który pięknie dzwoni przy potrząsaniu zabawką. Praktyczny uchwyt pozwala przyczepić zawieszkę w dowolnym miejscu, np. do wózka, fotelika czy łóżeczka.

Funkcje zabawki:
- sympatyczna, lekka grzechotka i gryzak w jednym,
- pluszowa zawieszka z wygodnym uchwytem,
- przy potrząsaniu słychać delikatny dźwięk grzechotki-dzwoneczka,
- posiada szeleszczące uszka, kolorowe metki oraz różne materiały stymulujące zmysł dotyku i słuchu,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.

Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Długość z uchwytem: ok. 18cm
Numer katalogowy: 81097
Zabawki - Numer handlowy: 88265/01

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Zawieszka koala Dyzio 81097?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Zawieszka koala Dyzio 81097 możesz kupić za 38.00 zł. Cena Balibazoo Zawieszka koala Dyzio 81097 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 38.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Zawieszka koala Dyzio 81097?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Zawieszka koala Dyzio 81097 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Zawieszka koala Dyzio 81097 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Zawieszka koala Dyzio 81097?
Koala Dyzio to mięciutka zawieszka wykonana z pluszu. Idealny towarzysz na każdą wycieczkę. Zawiera w sobie dzwoneczek o ładnym brzmieniu, gryzaczek i kolorowe metki. Wygodny uchwyt pozwala przymocować zabawkę tam gdzie mamy potrzebę.
Zabawki - Numer handlowy: 88265/01Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator