Tablet Bajkowy świat 80029 - Opis produktu

Dotykowy tablet Bajkowy świat pozwoli przenieść się Twojemu dziecku do krainy fantazji. Teraz bajkowy świat stoi przed Wami otworem wystarczy posłuchać jednocześnie ćwicząc pamięć, rozwijając wyobraźnię i odkrywać fantastyczne światy. Naciśnij wybrany obrazek, aby poznawać bajkowe postaci i niesamowite opowieści. Tablet opowie Ci w języku polskim 5 bajek oraz zdradzi kilka ciekawostek na temat fantastycznych postaci. Aby wybrać bajkę, której chcesz posłuchać, przyciśnij odpowiedni obrazek. Natomiast przyciskając pozostałe aktywne miejsca usłyszysz zdania lub informacje wypowiadane przez postaci i/lub zabawne dźwięki. Zabawka posiada regulację głośności i włącznik on/off.

Funkcje produktu:
- odtwarza 5 bajek: Jaś i Małgosia, Czerwony Kapturek, Piernikowy Ludzik, Jaś i magiczna fasola, Czerwona kura,
- zdania z informacjiami wypowiadane przez bajkowe postaci,
- zabawne dźwięki,
- zabawka dotykowa z aktywnymi przyciskami,
- zabawka mówi po polsku,
- posiada regulację głośności,
- inspiruje do kreatywnej zabawy pobudzając wszystkie zmysły,
- zachęca do poznawnia świata i coddziennych zwyczajów, jednocześnie ćwicząc pamięć,
- pozwala na odkrywanie zależności przyczynowo-skutkowych.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia. 
Produkt wymaga 3 baterii typu AAA. W załączeniu baterie testowe. 
Wymiary opakowania: ok. 22,5x24x3,5cm 
Wielkość zabawki: ok.23x18cm
Numer katalogowy: DD80029
Zabawki - Numer handlowy: 50169

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Tablet Bajkowy świat 80029?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Tablet Bajkowy świat 80029 możesz kupić za 38.00 zł. Cena Tablet Bajkowy świat 80029 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 38.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Tablet Bajkowy świat 80029?
Najniższy koszt przesyłki dla Tablet Bajkowy świat 80029 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Tablet Bajkowy świat 80029 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Tablet Bajkowy świat 80029?
Dotykowy tablet Bajkowy świat pozwoli przenieść się Twojemu dziecku do krainy fantazji. Wystarczy posłuchać jednocześnie ćwicząc pamięć i rozwijając wyobraźnię. Tablet opowie Ci w języku polskim 5 bajek oraz zdradzi kilka ciekawostek na temat fantastycznych postaci.
Leżaczki - Numer handlowy: 50169Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator