Pędzące zwierzątka Zebra DD42980 - Opis produktu

Pędzące zwierzaki to niesamowicie szybkie stworzenia! Teraz możesz urządzić prawdziwy wyścig safari! Naciśnij głowę zebry, a wesoło ruszy do przodu z łatwością tocząc się po gładkim podłożu. Do biegu… gotowi… START! Spróbuj mnie złapać! Zabawka jest zaokrąglona, dlatego jest bezpieczna dla maluchów.
Występuje w dwóch wzorach do wyboru: ognisssta żyrafka i błyssskawiczna zeberka.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia.
Wymiary opakowania: 17x20x9,5cm, wysokość zabawki 18cm.
Numer katalogowy: DD42980
Zabawki - Numer handlowy: 88100/1

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Pędzące zwierzątka Zebra DD42980?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Pędzące zwierzątka Zebra DD42980 możesz kupić za 33.00 zł. Cena Pędzące zwierzątka Zebra DD42980 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 33.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Pędzące zwierzątka Zebra DD42980?
Najniższy koszt przesyłki dla Pędzące zwierzątka Zebra DD42980 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Pędzące zwierzątka Zebra DD42980 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Pędzące zwierzątka Zebra DD42980?
Pędzące zwierzaki to niesamowicie szybkie stworzenia! Teraz możesz urządzić prawdziwy wyścig safari, wystarczy przycisnąć głowę zwierzaka, a potem spróbuj go dogonić.
Zabawki - Numer handlowy: 88100/1Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator