Zabawka do kąpieli pływająca żabka KIT23012 - Opis produktu

Pływajaca żabka to świetny towarzysz podczas kąpieli. Przekręć i nakręć mechanizm znajdujący się na brzuszku żabki, a zobaczysz jak zabawnie kręci łapkami i płynie w wannie!

Propozycje zabaw od 3 do 36 miesiąca życia:
- Czas na kąpiel! Żabka świetnie nadaje się do zabawy w wannie! Aktywność - motoryka duża, emocje, poczucie własnej wartości.
- Trening poznawczy - obserwacja pływania żaby. Nakręć mechanizm i patrz, jak żabka obraca łapki i płynie. Aktywność - umiejętności logiczne, emocje, poczucie własnej wartości.
- Trening motoryki małej - chwytanie. Zachęć dziecko do chwytania żabki prawą i lewą ręką. Aktywność - motoryka mała, motoryka duża.
- Trening motoryki małej i dużej - samodzielne nakręcanie mechanizmu zabawki. Zachęć dziecko do podjęcia prób nakręcania mechanizmu i obserwacji co się dzieje, w powietrzu i w wodzie. Aktywność - umiejętności logiczne, motoryka mała, motoryka duża.


K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary: ok.10,7x12x5,5cm.
Produkt dla dzieci od 3 miesiąca życia.
Nr katalogowy: KIT23012

Zabawki - Numer handlowy: 46139

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Zabawka do kąpieli pływająca żabka KIT23012?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Zabawka do kąpieli pływająca żabka KIT23012 możesz kupić za 23.00 zł. Cena Zabawka do kąpieli pływająca żabka KIT23012 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 23.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Zabawka do kąpieli pływająca żabka KIT23012?
Najniższy koszt przesyłki dla Zabawka do kąpieli pływająca żabka KIT23012 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Zabawka do kąpieli pływająca żabka KIT23012 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Zabawka do kąpieli pływająca żabka KIT23012?
Pływająca żabka to świetny towarzysz podczas kąpieli. Przekręć i nakręć mechanizm znajdujący się na brzuszku żabki, a popłynie z Tobą w wannie!
Zabawki - Numer handlowy: 46139Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator