Zabawka do kąpieli pływająca żabka KIT23012 - Opis produktu

Pływajaca żabka to świetny towarzysz podczas kąpieli. Przekręć i nakręć mechanizm znajdujący się na brzuszku żabki, a zobaczysz jak zabawnie kręci łapkami i płynie w wannie!

Propozycje zabaw od 3 do 36 miesiąca życia:
- Czas na kąpiel! Żabka świetnie nadaje się do zabawy w wannie! Aktywność - motoryka duża, emocje, poczucie własnej wartości.
- Trening poznawczy - obserwacja pływania żaby. Nakręć mechanizm i patrz, jak żabka obraca łapki i płynie. Aktywność - umiejętności logiczne, emocje, poczucie własnej wartości.
- Trening motoryki małej - chwytanie. Zachęć dziecko do chwytania żabki prawą i lewą ręką. Aktywność - motoryka mała, motoryka duża.
- Trening motoryki małej i dużej - samodzielne nakręcanie mechanizmu zabawki. Zachęć dziecko do podjęcia prób nakręcania mechanizmu i obserwacji co się dzieje, w powietrzu i w wodzie. Aktywność - umiejętności logiczne, motoryka mała, motoryka duża.


K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary: ok.10,7x12x5,5cm.
Produkt dla dzieci od 3 miesiąca życia.
Nr katalogowy: KIT23012

Zabawki - Numer handlowy: 46139

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator