Karuzela podróżna kompaktowa - zawieszka pack&go Zabawa na łące - Opis produktu

Kompaktowa karuzela - zawieszka podróżna pack&go z serii Zabawa na łące to produkt stworzony z myślą małych podróżnikach. Umili czas maleństwu gdziekolwiek będzie przebywało. Idealna jako zabawka do wózka.

Karuzelka posiada 4 zawieszki:
- dzwoneczek, który wydaje delikatny, kojący dzwięk,
- grzechotka w kształcie niebieskiego ptaszka,
- czerwone jabłuszko z bezpiecznym lusterkiem oraz
- plastikowego ślimaczka z grzechoczącymi kółeczkami,

Karuzelka jest łatwa do złożenia dzięki składanym skrzydełkom karuzelki. Po złożeniu zajmuje mało miejsca i z łatwością zmieści się w torebce. Sposób składania zabezpiecza ją przed uszkodzeniem podczas transportu. Łatwy montaż za pomocą klipsa pozwala na wygodne zawieszenie zabawki w wybranym miejscu.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.


Tiny Love jest uznaną, wielokrotnie nagradzaną firmą, której zabawki rozwojowe zdobyły międzynarodowe zaufanie wśród rodziców. Jest to możliwe dzięki temu, iż firmę tą budują ludzie, którzy sami są rodzicami. Stała współpraca z ekspertami i szeroko zakrojone badania pozwalają jej na ciągły rozwój, by tworzyć coraz lepsze, pięknie zaprojektowane zabawki rozwojowe. Twoje dzieci z pewnością je pokochają.
Tiny Love stawia na najwyższą jakość wykonania oraz naukę i rozwój poprzez zabawę. Stąd szeroka oferta produktów, dostosowana do danego etapu rozwoju dziecka, pozwalająca na rozwój jego zmysłów i inteligencji emocjonalnej, wzmacniania umiejętności poznawcze, motoryczne i wiele więcej.
Wszystkie produkty Tiny Love spełniają najostrzejsze normy Europejskie i Amerykańskie w tym normy jakości, bezpieczeństwa i nietoksyczności.

Wymiary (z uchwytem): 31 cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Numer katalogowy: TL1113400458R N02/18
Zabawki - Numer handlowy: 48239

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Karuzela podróżna kompaktowa - zawieszka pack&go Zabawa na łące?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Karuzela podróżna kompaktowa - zawieszka pack&go Zabawa na łące możesz kupić za 40.00 zł. Cena Karuzela podróżna kompaktowa - zawieszka pack&go Zabawa na łące jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 40.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Karuzela podróżna kompaktowa - zawieszka pack&go Zabawa na łące?
Najniższy koszt przesyłki dla Karuzela podróżna kompaktowa - zawieszka pack&go Zabawa na łące wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Karuzela podróżna kompaktowa - zawieszka pack&go Zabawa na łące jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Karuzela podróżna kompaktowa - zawieszka pack&go Zabawa na łące?
Kompaktowa karuzela - zawieszka, którą można zabrać ze sobą. Pluszowi przyjaciele z serii Zabawa na łące umilą czas maleństwu gdziekolwiek będzie przebywało. Idealna jako zabawka do wózka.
Zabawki - Numer handlowy: 48239Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator