Balibazoo Zawieszka dzwoneczek słoń 80425 - Opis produktu

Zawieszka dzwoneczek słoń to urocza i przemiła w dotyku zawieszka w pastelowym kolorze. Ma haftowane oczy oraz satynowe wstążeczki do skubania. Strukturalny materiał zachęca do przytulania, a szeleszczące elementy zaciekawią dziecko stymulując zmysł dotyku i wzroku oraz wspomagając rozwój zdolności poznawczych. Elastyczne gryzaki ukoją ból podczas ząbkowania. Słonik przy potrząsaniu wydaje miły dla ucha dźwięk dzwoneczka. Wygodny uchwyt w kształcie otwartego kółeczka pozwoli na zawieszenie zabawki w dowolnym miejscu.

Funkcje zabawki:
- sympatyczna przytulanka z haftowanymi szczegółami i satynowymi wstążeczkami,
- przemiły w dotyku teksturowany, pluszowy materiał w pastelowych kolorach z graficznymi zygzakami,
- posiada szeleszczące uszy,
- jego nóżki to 2 elastyczne gryzaczki  z wypustkami,
- dzwoneczek,
- posiada satynowe metki do skubania,
- wygodny uchwyt do zawieszenia,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia. 
Wielkość pluszowej zabawki (bez uchwytów): ok. cm 
Numer katalogowy: 80425
Zabawki - Numer handlowy: 88253/1

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Zawieszka dzwoneczek słoń 80425?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Zawieszka dzwoneczek słoń 80425 możesz kupić za 27.90 zł. Cena Balibazoo Zawieszka dzwoneczek słoń 80425 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 27.90 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Zawieszka dzwoneczek słoń 80425?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Zawieszka dzwoneczek słoń 80425 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Zawieszka dzwoneczek słoń 80425 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Zawieszka dzwoneczek słoń 80425?
Zawieszka dzwoneczek słoń to urocza i przemiła w dotyku zawieszka w pastelowym kolorze. Strukturalny materiał zachęca do przytulania, a szeleszczące elementy zaciekawią dziecko stymulując zmysł dotyku i wzroku oraz wspomagając rozwój zdolności poznawczych. Posiada m.in.: dzwoneczek, szeleszczące elementy, gryzaki oraz satynowe wstążki.
Zabawki - Numer handlowy: 88253/1Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator