Morscy przyjaciele 2 zawieszki S-80580 - Opis produktu

Słodkie 2 zawieszki morscy przyjaciele: homar i krabik wykonane zostały z miękkiego pluszu. Posiadają niespodzianki do odkrycia, dzięki czemu zapewnią dziecku dużo radości i zabawy. Homar posiada dzwoneczek o ładnym, delikatnym dźwięku, który z pewnością zaciekawi dziecko i zachęci do potrząsania, natomiast krab po pociągnięciu zabawnie wibruje. Zdecydowane kolory, zróżnicowana struktura materiałów, ciekawe wzory, satynowe wstążeczki, kontrastujące barwy i haftowane szczegóły będą działać stymulująco na zmysły: wzroku i dotyku.
Obie zawieszki posiadają wygodne zapięcia na rzep, które można zaczepić do wózka, czy fotelika. Idealne na spacer i w każdą podróż, aby zawieszki mogły wszędzie towarzyszyć dziecku.

Produkty amerykańskiej firmy Sassy odzwierciedlają swą funkcjonalnością udowodnione naukowe teorie mające na celu rozwój dziecka poprzez zmysły (słuch, dotyk, wzrok, zapach i smak). Zabawki i akcesoria cieszą się zaufaniem od ponad 25 lat. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów z bezpiecznych tworzyw, nie malowanych, aby były trwałe, bezpieczne i spełniające postawione im wymagania, co do oferowanych atrakcji i funkcji. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Produkt dla dzieci od dnia narodzin.
W komplecie znajdują sie 2 zabawki.
Wymiary ok.: krab 19x10cm, homar 18x14cm
Nr katalogowy: S-80580

Zabawki - Numer handlowy: 63105

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator