GiliGums Szczoteczka kaktus zielona 58343 - Opis produktu

Genialna szczoteczka kaktus pomoże Twojemu dziecku rozwinąć wczesne nawyki dbania o higienę jamy ustnej. W przeciwieństwie do niewygodnych plastikowych szczoteczek do zębów, ta wyjątkowa szczoteczka do zębów jest wykonana z miękkiego, elastycznego 100% silikonu z miękkim włosiem, które jest delikatne dla bolesnych dziąseł, a jednocześnie wystarczająco skuteczne, aby zapewnić właściwe czyszczenie i utrzymanie zdrowych zębów i ust dziecka. Jednak produkt ten, to więcej niż zwykła szczoteczka do zębów. Ta wszechstronna szczoteczka dzięki teksturowanym powierzchniom zapewnia różnorodny komfort bolącym, wrażliwym i drażliwym dziąsłom w czasie ząbkowania. Każda kończyna tego miękkiego kaktusa ma inną nierówną strukturę, aby w zależności od potrzeb stymulować masującym dotykiem bolesne miejsca. Różne długości poszczególnych elementów zapweniają odpowiednie dopasowanie. Dzięki tej szczoteczce możesz uspokoić i pomóc dziecku, po prostu przekazując mu szczoteczkę kaktus do żucia lub zabawy. Intensywny zielony kolor i uroczy wzór kaktusa oraz wyjątkowy materiał, który możesz schłodzić to atuty tego produktu. Dodtkowym plusem jest to, że jest specjalnie wykonana, aby pasowała do dłoni dziecka, co ułatwia maluchowi trzymanie, a jednocześnie pomaga rozwinąć zdolności sensoryczne i poprawić koordynację oko-ręka-usta.
Zapakowana w pudełeczko prezentowe, idealna jako niewielki upominek dla maluszka.
 
Funkcje zabawki:
- pomaga w wykształceniu właściwych nawyków związanych z utrzymaniem higieny jamy ustnej,
- wyjątkowo miękki silikon z włosiem i różnymi strukturami sprawi, że łatwiej dziecku dopasować odpowiedni masaż dziąseł w czasie ząbkowania, zarówno przez rodziców, jak i samo dziecko,
- bezpieczna i trwała, łatwa do utrzymania w czystości,
- zaprojektowana w taki sposób, aby była łatwa do chwycenia i trzymania przez malucha,
- wpływa na rozwój zdolności sensorycznych oraz koordynacji oko-ręka-usta,
- produkt zapakowany w ładny kartonik z okienkiem, sprawdzi się jako prezent,
- produkt sprzedawany pojedyńczo.
 
Seria zabawek GiliGums to wysokiej jakości produkty silikonowe dla niemowląt. Charakteryzują się wyjątkowo miękkim silikonem premium oraz specjalnym designem ułatwiającym chwytanie i możliwość łatwego żucia przez maluchy. GiliGums pomoże Twojemu dziecku przejść przez okres ząbkowania pomagając w trudnych chwilach i uśmierzając ból. Użyte do ich wytworzenia materiały są najwyższej jakości, bezpieczne - nie zawierają BPA ani ftalanów. Oryginalna forma projektowanych zabawek, jest nie tylko użyteczna i komfortowa, ale zapewnia bogaty wybór kolorystyczny oraz wyjątkową miękkość. Dodatkowo gryzaki mogą mieć również funkcje grzechotek. Gryzaki i szczoteczki są elastyczne i trwałe, dzięki czemu można je dowolnie wyginać bez obawy o odkształcenia. Ponadto różnorodna struktura i rozmiar pozwala na swobodne chwytanie i pobudzanie wszystkich zmysłów dziecka, ze szczególnym uwzględnieniem dotyku i wzroku. Zabawki zostały specjalnie wykonane, aby pasowały do dłoni dziecka, co ułatwia ich utrzymanie, a jednocześnie pomaga rozwinąć zdolności sensoryczne i poprawić koordynację oko-ręka-usta. Co najważniejsze gryzaki silikonowe wyprodukowane zostały zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi normami, dając gwarancję iż ich kształt uniemożliwia zadławienie. Zabawki silikonowe GiliGums to również wygoda i praktyczne aspekty dla rodziców. Łatwo dbać o ich higienę oraz można je schłodzić sprawiając, że dodamy do zwykłego użytkowania chłodnego ukojenia dla drażliwych dziąseł dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 miesiąca życia. 
Wielkość zabawki: ok. 5,3x10cm 
Numer katalogowy: GG58343
Zabawki - Numer handlowy: 00501

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje GiliGums Szczoteczka kaktus zielona 58343?
Aktualnie w najniższej cenie produkt GiliGums Szczoteczka kaktus zielona 58343 możesz kupić za 21.00 zł. Cena GiliGums Szczoteczka kaktus zielona 58343 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 21.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka GiliGums Szczoteczka kaktus zielona 58343?
Najniższy koszt przesyłki dla GiliGums Szczoteczka kaktus zielona 58343 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt GiliGums Szczoteczka kaktus zielona 58343 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać GiliGums Szczoteczka kaktus zielona 58343?
Genialna szczoteczka kaktus pomoże Twojemu dziecku rozwinąć wczesne nawyki dbania o higienę jamy ustnej. 100% silikonu z miękkim włosiem, które jest delikatne dla bolesnych dziąseł, a jednocześnie wystarczająco skuteczne, aby zapewnić właściwe czyszczenie. Teksturowane powierzchnie zapewniają różnorodny komfort dziecku podczas ząbkowania.
Zabawki - Numer handlowy: 00501Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator