GiliGums Gryzak kukurydza 58428 - Opis produktu

Gryzak dla niemowląt zaprojektowany w kształcie kolby kukurydzy. Gryzak kukurydza posiada realistyczną, stymulującą teksturę kolby kukurydzy z szerokimi i łatwymi do uchwycenia listkami. Jest wygodny do trzymania przez dziecko, łatwo nim manipulować i korzystać z różnych powierzchni gryzaka, aby złagodzić ból podczas ząbkowania. Został wykonany wysokiej jakości silikonu spożywczego, bez BPA.
 
Funkcje zabawki:
- wygodny uchwyt ułatwia dziecku trzymanie i wkładanie do buzi,
- łagodzi ból podczas ząbkowania,
- posiada różne struktury na powierzchni,
- ciekawe wzornictwo kojarzące się z pokarmem,
- zapewnia chłodny, długotrwały komfort dziecku podczas żucia dzięki możliwości schłodzenia,
- łatwy do utrzymania w higienie,
- wykonany z wysokiej jakości silikonu spożywczy, który jest bezpieczniejszy.
 
Seria zabawek GiliGums to wysokiej jakości produkty silikonowe dla niemowląt. Charakteryzują się wyjątkowo miękkim silikonem premium oraz specjalnym designem ułatwiającym chwytanie i możliwość łatwego żucia przez maluchy. GiliGums pomoże Twojemu dziecku przejść przez okres ząbkowania pomagając w trudnych chwilach i uśmierzając ból. Użyte do ich wytworzenia materiały są najwyższej jakości, bezpieczne - nie zawierają BPA ani ftalanów. Oryginalna forma projektowanych zabawek, jest nie tylko użyteczna i komfortowa, ale zapewnia bogaty wybór kolorystyczny oraz wyjątkową miękkość. Dodatkowo gryzaki mogą mieć również funkcje grzechotek. Gryzaki i szczoteczki są elastyczne i trwałe, dzięki czemu można je dowolnie wyginać bez obawy o odkształcenia. Ponadto różnorodna struktura i rozmiar pozwala na swobodne chwytanie i pobudzanie wszystkich zmysłów dziecka, ze szczególnym uwzględnieniem dotyku i wzroku. Zabawki zostały specjalnie wykonane, aby pasowały do dłoni dziecka, co ułatwia ich utrzymanie, a jednocześnie pomaga rozwinąć zdolności sensoryczne i poprawić koordynację oko-ręka-usta. Co najważniejsze gryzaki silikonowe wyprodukowane zostały zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi normami, dając gwarancję iż ich kształt uniemożliwia zadławienie. Zabawki silikonowe GiliGums to również wygoda i praktyczne aspekty dla rodziców. Łatwo dbać o ich higienę oraz można je schłodzić sprawiając, że dodamy do zwykłego użytkowania chłodnego ukojenia dla drażliwych dziąseł dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia. 
Wielkość zabawki: ok. 6,9x10,7cm 
Numer katalogowy: GG58428
Zabawki - Numer handlowy: 00507

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje GiliGums Gryzak kukurydza 58428?
Aktualnie w najniższej cenie produkt GiliGums Gryzak kukurydza 58428 możesz kupić za 20.00 zł. Cena GiliGums Gryzak kukurydza 58428 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 20.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka GiliGums Gryzak kukurydza 58428?
Najniższy koszt przesyłki dla GiliGums Gryzak kukurydza 58428 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt GiliGums Gryzak kukurydza 58428 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać GiliGums Gryzak kukurydza 58428?
Gryzak dla niemowląt zaprojektowany w kształcie kolby kukurydzy. Gryzak kukurydza posiada realistyczną, stymulującą teksturę kolby kukurydzy z szerokimi i łatwymi do uchwycenia listkami. Wykonany z wysokiej jakości silikonu, bezpieczny i higieniczny.
Zabawki - Numer handlowy: 00507Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator