GiliGums Gryzak krab 58367 - Opis produktu

Sympatyczna postać kraba w połączeniu z wysokiej jakości materiałem silikonowym pozwoliła na stworzenie tego produktu. Gryzak krab to niezastąpiona rzecz w okresie ząbkowania. Specjalnie zaprojektowany, aby delikatnie masować dziąsła. Maluch może go łatwo chwycić i trzymać w rączkach. Jest bezpieczny, nie zawiera BPA i został poddany wymagającym testom. Można go schłodzić dla uzyskania efektu zimnego okładu dla wrażliwych dziąseł dziecka.
 
Funkcje zabawki:
- niezbędny podczas ząbkowania, przynosi ulgę maluszkowi,
- możliwość chłodzenia,
- elastyczny materiał o falistej strukturze doskonale masuje dziąsła dziecka,
- lekki, idealnie dopasowany do buzi i rączek małego dziecka,
- wykonany z trwałych i bezpiecznych materiałów (bez BPA).
 
Seria zabawek GiliGums to wysokiej jakości produkty silikonowe dla niemowląt. Charakteryzują się wyjątkowo miękkim silikonem premium oraz specjalnym designem ułatwiającym chwytanie i możliwość łatwego żucia przez maluchy. GiliGums pomoże Twojemu dziecku przejść przez okres ząbkowania pomagając w trudnych chwilach i uśmierzając ból. Użyte do ich wytworzenia materiały są najwyższej jakości, bezpieczne - nie zawierają BPA ani ftalanów. Oryginalna forma projektowanych zabawek, jest nie tylko użyteczna i komfortowa, ale zapewnia bogaty wybór kolorystyczny oraz wyjątkową miękkość. Dodatkowo gryzaki mogą mieć również funkcje grzechotek. Gryzaki i szczoteczki są elastyczne i trwałe, dzięki czemu można je dowolnie wyginać bez obawy o odkształcenia. Ponadto różnorodna struktura i rozmiar pozwala na swobodne chwytanie i pobudzanie wszystkich zmysłów dziecka, ze szczególnym uwzględnieniem dotyku i wzroku. Zabawki zostały specjalnie wykonane, aby pasowały do dłoni dziecka, co ułatwia ich utrzymanie, a jednocześnie pomaga rozwinąć zdolności sensoryczne i poprawić koordynację oko-ręka-usta. Co najważniejsze gryzaki silikonowe wyprodukowane zostały zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi normami, dając gwarancję iż ich kształt uniemożliwia zadławienie. Zabawki silikonowe GiliGums to również wygoda i praktyczne aspekty dla rodziców. Łatwo dbać o ich higienę oraz można je schłodzić sprawiając, że dodamy do zwykłego użytkowania chłodnego ukojenia dla drażliwych dziąseł dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia. 
Wielkość zabawki: ok. 6,8x6,5cm 
Numer katalogowy: GG58367
Zabawki - Numer handlowy: 00506

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje GiliGums Gryzak krab 58367?
Aktualnie w najniższej cenie produkt GiliGums Gryzak krab 58367 możesz kupić za 16.00 zł. Cena GiliGums Gryzak krab 58367 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 16.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka GiliGums Gryzak krab 58367?
Najniższy koszt przesyłki dla GiliGums Gryzak krab 58367 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt GiliGums Gryzak krab 58367 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać GiliGums Gryzak krab 58367?
Sympatyczna postać kraba w połączeniu z wysokiej jakości materiałem silikonowym pozwoliła na stworzenie tego produktu. Gryzak krab to niezastąpiona rzecz w okresie ząbkowania, która została specjalnie zaprojektowana, aby delikatnie masować dziąsła.
Zabawki - Numer handlowy: 00506Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator