GiliGums Grzechotka jeleń 58404 - Opis produktu

Grzechotka jeleń to lekka, wygodna i łatwa to uchwycenia klasyczna zabawka. Oprócz przyjemnego grzechotania jest również strukturalnym gryzakiem zaprojektowanym specjalnie dla najmłodszych dzieci. Jej kształt pozwala na łatwe trzymanie, gryzienie i żucie, a wraz z instensywnym żółtym kolorem stymuluje zmysły i pobudza wyobraźnię malucha. Dzięki odporności na niskie temperatury gryzak dodatkowo można schłodzić i pozwolić dziecku gryźć, aby uzyskać chłodną, ​​naturalną ulgę w bólach dziąseł i wyrzynaniu się zębów. Zabawka została wykonana z niezawierającego BPA, najwyższej jakości silikonu spożywczego. Sprawdzi się w domu i w podróży, ponieważ łatwo zadbać o jej czystość.
 
Funkcje zabawki:
- bezpieczny gryzak wykonany z najwyższej jakości silikonu,
- posiada kojące i delikatne tekstury zapewnijące wyjątkową ulgę podczas ząbkowania,
- miły dźwięk grzechotki,
- wygodny uchwyt do trzymania,
- przynosi ulgę zbolałym dziąsłom i pozwala na dbanie o higienę jamy ustnej od pierwszych miesięcy życia,
- łatwy do utrzymania w czystości, można go chłodzić.
 
Seria zabawek GiliGums to wysokiej jakości produkty silikonowe dla niemowląt. Charakteryzują się wyjątkowo miękkim silikonem premium oraz specjalnym designem ułatwiającym chwytanie i możliwość łatwego żucia przez maluchy. GiliGums pomoże Twojemu dziecku przejść przez okres ząbkowania pomagając w trudnych chwilach i uśmierzając ból. Użyte do ich wytworzenia materiały są najwyższej jakości, bezpieczne - nie zawierają BPA ani ftalanów. Oryginalna forma projektowanych zabawek, jest nie tylko użyteczna i komfortowa, ale zapewnia bogaty wybór kolorystyczny oraz wyjątkową miękkość. Dodatkowo gryzaki mogą mieć również funkcje grzechotek. Gryzaki i szczoteczki są elastyczne i trwałe, dzięki czemu można je dowolnie wyginać bez obawy o odkształcenia. Ponadto różnorodna struktura i rozmiar pozwala na swobodne chwytanie i pobudzanie wszystkich zmysłów dziecka, ze szczególnym uwzględnieniem dotyku i wzroku. Zabawki zostały specjalnie wykonane, aby pasowały do dłoni dziecka, co ułatwia ich utrzymanie, a jednocześnie pomaga rozwinąć zdolności sensoryczne i poprawić koordynację oko-ręka-usta. Co najważniejsze gryzaki silikonowe wyprodukowane zostały zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi normami, dając gwarancję iż ich kształt uniemożliwia zadławienie. Zabawki silikonowe GiliGums to również wygoda i praktyczne aspekty dla rodziców. Łatwo dbać o ich higienę oraz można je schłodzić sprawiając, że dodamy do zwykłego użytkowania chłodnego ukojenia dla drażliwych dziąseł dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia. 
Wielkość zabawki: ok. 9x10cm 
Numer katalogowy: GG58404
Zabawki - Numer handlowy: 00502

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje GiliGums Grzechotka jeleń 58404?
Aktualnie w najniższej cenie produkt GiliGums Grzechotka jeleń 58404 możesz kupić za 20.00 zł. Cena GiliGums Grzechotka jeleń 58404 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 20.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka GiliGums Grzechotka jeleń 58404?
Najniższy koszt przesyłki dla GiliGums Grzechotka jeleń 58404 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt GiliGums Grzechotka jeleń 58404 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać GiliGums Grzechotka jeleń 58404?
Grzechotka jeleń to lekka wygodna i łatwa to uchwycenia klasyczna zabawka. Oprócz przyjemnego grzechotania jest również strukturalnym gryzakiem zaprojektowanym specjalnie dla najmłodszych dzieci.
Zabawki - Numer handlowy: 00502Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator