GiliGums Szczoteczka ślimak 58374 - Opis produktu

Szczoteczka ślimak to skutecznie kojący gryzak masujący, który pokocha Twoje dziecko. Ma idealny rozmiar, aby przynieść ulgę wrażliwym w czasie ząbkowania dziąsłom oraz żeby wspierać zdrowy rozwój jamy ustnej. Specjalny kształt rączki gryzaka jest łatwy do trzymania przez maluszka, ułatwia żucie i gryzienie, a teksturowana powierzchnia masuje wrażliwe miejsca. Zróżnicowane tekstury, w tym włosie, delikatnie łagodzą ból i pobudzają dziąsła Twojego malucha, a nawet mogą zachęcić nowe zęby do wyrośnięcia. Jego lekka konstrukcja i odpowiednia wielkość sprawia, że ​​można go ze sobą zabrać, aby przynieść ukojenie w czasie podróży. Ten miękki silikonowy gryzaczek jest łatwy do utrzymania w czystości.

Funkcje zabawki:
- wygodny uchwyt ułatwia dziecku trzymanie i wkładanie do buzi,
- łagodzi ucisk w jamie ustnej i ból podczas ząbkowania,
- posiada różne struktury na powierzchni oraz włosie, dzięki czemu pełni 2 podstawowe funkcje: łagodzącą oraz higieniczną,
- unikalne wzornictwo jest nie tylko ładne, ale dobrze dopasowane do dziąsła dziecka,
- zapewnia chłodny, długotrwały komfort dziecku podczas żucia dzięki możliwości schłodzenia,
- idealny do dbania o czystość ząbków z przodu i tyłu,
- łatwy do utrzymania w czystości,
- wykonany z wysokiej jakości silikonu spożywczego, który jest bezpieczniejszy.
 
Seria zabawek GiliGums to wysokiej jakości produkty silikonowe dla niemowląt. Charakteryzują się wyjątkowo miękkim silikonem premium oraz specjalnym designem ułatwiającym chwytanie i możliwość łatwego żucia przez maluchy. GiliGums pomoże Twojemu dziecku przejść przez okres ząbkowania pomagając w trudnych chwilach i uśmierzając ból. Użyte do ich wytworzenia materiały są najwyższej jakości, bezpieczne - nie zawierają BPA ani ftalanów. Oryginalna forma projektowanych zabawek, jest nie tylko użyteczna i komfortowa, ale zapewnia bogaty wybór kolorystyczny oraz wyjątkową miękkość. Dodatkowo gryzaki mogą mieć również funkcje grzechotek. Gryzaki i szczoteczki są elastyczne i trwałe, dzięki czemu można je dowolnie wyginać bez obawy o odkształcenia. Ponadto różnorodna struktura i rozmiar pozwala na swobodne chwytanie i pobudzanie wszystkich zmysłów dziecka, ze szczególnym uwzględnieniem dotyku i wzroku. Zabawki zostały specjalnie wykonane, aby pasowały do dłoni dziecka, co ułatwia ich utrzymanie, a jednocześnie pomaga rozwinąć zdolności sensoryczne i poprawić koordynację oko-ręka-usta. Co najważniejsze gryzaki silikonowe wyprodukowane zostały zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi normami, dając gwarancję iż ich kształt uniemożliwia zadławienie. Zabawki silikonowe GiliGums to również wygoda i praktyczne aspekty dla rodziców. Łatwo dbać o ich higienę oraz można je schłodzić sprawiając, że dodamy do zwykłego użytkowania chłodnego ukojenia dla drażliwych dziąseł dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 miesiąca życia. 
Wielkość zabawki: ok. 9x7,3cm 
Numer katalogowy: GG58374
Zabawki - Numer handlowy: 00504

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje GiliGums Szczoteczka ślimak 58374?
Aktualnie w najniższej cenie produkt GiliGums Szczoteczka ślimak 58374 możesz kupić za 23.00 zł. Cena GiliGums Szczoteczka ślimak 58374 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 23.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka GiliGums Szczoteczka ślimak 58374?
Najniższy koszt przesyłki dla GiliGums Szczoteczka ślimak 58374 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt GiliGums Szczoteczka ślimak 58374 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać GiliGums Szczoteczka ślimak 58374?
Szczoteczka ślimak to skutecznie kojący gryzak masujący, który pokocha Twoje dziecko. Ma idealny rozmiar, aby przynieść ulgę wrażliwym w czasie ząbkowania dziąsłom oraz żeby wspierać zdrowy rozwój jamy ustnej.
Zabawki - Numer handlowy: 00504Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator