Mój własny telefon S-80025 - Opis produktu

Telefon z klapką to fascynująca zabawka, która zachęca i motywuje dziecko do zabawy. Zabawka wspomaga rozwój zdolności motorycznych dziecka poprzez naciskanie kolorowych przycisków telefonu.
Bobas z pewnością odkryje, że jeśli przyciśnie przycisk telefonu usłyszy milutki głos oraz ciekawe dźwięki. Poprzez czynność zamykania i otwierania telefonu maluch rozwija mięśnie paluszków, rączek oraz doskonali koordynację ruchową.

Telefon z klapką stymuluje rozwój dziecka - przytrzymaj zabawkę naprzeciwko dziecka i pokaż maluchowi w jaki sposób naciskać przyciski, aby usłyszeć przyjemny dźwięk lub aby zapaliło się światełko. Dziecko uczy się w ten sposób związku pomiędzy przyczyną, a skutkiem. Pozwól dziecku trzymać zabawkę w rączkach i pokaż mu jak zamykać i otwierać telefon. Dziecko w ten sposób rozwija umiejętności motoryczne. Produkt zawiera niewymienne baterie.

Produkty amerykańskiej firmy Sassy odzwierciedlają swą funkcjonalnością udowodnione naukowe teorie mające na celu rozwój dziecka poprzez zmysły (słuch, dotyk, wzrok, zapach i smak). Zabawki i akcesoria cieszą się zaufaniem od ponad 25 lat. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów z bezpiecznych tworzyw, nie malowanych, aby były trwałe, bezpieczne i spełniające postawione im wymagania, co do oferowanych atrakcji i funkcji. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary produktu ok.: 15x56x20cm
Produkt dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Nr katalogowy: S-80025

Zabawki - Numer handlowy: 63047

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Mój własny telefon S-80025?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Mój własny telefon S-80025 możesz kupić za 26.00 zł. Cena Mój własny telefon S-80025 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 26.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Mój własny telefon S-80025?
Najniższy koszt przesyłki dla Mój własny telefon S-80025 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Mój własny telefon S-80025 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Mój własny telefon S-80025?
Telefon z klapką to fascynująca zabawka, która zachęca i motywuje dziecko do zabawy. Zabawka wspomaga rozwój zdolności motorycznych dziecka poprzez naciskanie kolorowych przycisków telefonu.
Zabawki - Numer handlowy: 63047Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator