Książeczka domek pełen zabawy DD88744 - Opis produktu

Seria Dumel Discovery Baby to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna. Miękka książeczka domek pełen zabawy wykonana w jasnych, kontrastowych kolorach i elementami do zabawy "a-kuku". W komplecie znajduje się mała, pluszowa laleczka z piszczkiem, której można nadać dowolne imię. Przekręcając kolejne kartki książeczki, dziecko pozna poszczególne zdarzenia, które dzieją się w domu. Wykorzystując laleczkę będzie mogło je odtworzyć i bawić się w odgrywanie ról. Zabawa z książeczką i czytanie jej treści ułatwi dziecku zrozumienie poszczególnych sytuacji i kolejności czynności w ciągu dnia np. poranna pobudka, jedzenie, zabawa, kąpiel czy czytanie książki. Piękne, zdecydowane barwy i wzory, piszczek, różne tekstury, szeleszczące elementy zachęcą Twoje dziecko do zabawy pobudzając zmysły: dotyku, słuchu i wzroku. W wieku powyżej 5 miesięcy maluchy uwielbiają zabawy "a-kuku". Pozwól dziecku odkrywać je razem z główną bohaterką.

Funkcje książeczki:
- elementy do zabawy "a-kuku",
- maskotka laleczka z wbudowanym piszczkiem,
- miękkie, materiałowe kartki są trwałe i łatwiejsze do chycenia przez male rączki,
- jasne, kontrastowe kolory stymulują wzrok,
- różne tekstury, szeleszczące elementy,
- posiada uchwyt umożliwiający noszenie lub zaczepienie, dzięki czemu może służyć jako zawieszka do wózka lub nosidełka,
- zabawa-czytanie pobudza wyobraźnię i zapoznaje z otaczającym światem,
- uczy zręczności i maniupulacji ćwicząc motorykę i poznając nowe struktury materiałów i kolory.

 
Seria Dumel Discovery Baby to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Numer katalogowy: DD88744
Zabawki - Numer handlowy: 88160

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Książeczka domek pełen zabawy DD88744?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Książeczka domek pełen zabawy DD88744 możesz kupić za 33.90 zł. Cena Książeczka domek pełen zabawy DD88744 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 33.90 zł.

Ile kosztuje przesyłka Książeczka domek pełen zabawy DD88744?
Najniższy koszt przesyłki dla Książeczka domek pełen zabawy DD88744 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Książeczka domek pełen zabawy DD88744 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Książeczka domek pełen zabawy DD88744?
Miękka książeczka domek pełen zabawy wykonana w jasnych, kontrastowych kolorach i elementami do zabawy "a-kuku". W komplecie znajduje się mała, pluszowa laleczka z piszczkiem, której można nadać dowolne imię.
Zabawki - Numer handlowy: 88160Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator