Zip-zip materiałowa edukacyjna gra pingwin i ubranka - Opis produktu

Materiałowa edukacyjna gra pingwin i ubranka do zabawy to propozycja dla dzieci, które chcą nauczyć się obsługiwać różne rodzaje zapięć w odzieży i nie tylko. Mały pingwinek uwielbia zmieniać ubranka, a duże zameczki są łatwiejsze do testowania przez dziecko. Pokaż dziecku jak najwygodniej złapać, trzymać, pociągać,  przeciągać, sznurować i wiązać, a zobaczysz jak szybko opanuje nowe umiejętności. W zestawie znajduje się tekturowy pingwinek i 6 kubraczków. Każde ubranko pingwinka ma inny kolor i inny sposób zapięcia, dzięki czemu maluch wyćwiczy: 
- zapinanie i odpinanie za pomocą różnych odzieżowych sposobów: suwak, rzep, guzik, napy, 
- zapięcie paska materiałowego, 
- zasznurowanie sznurówki,
- nauka wiązania kokardki, 
- wiązanie supełka,
- zapięcie klamerki.
Pomóż pingwinkowi założyć co dzień nową kurteczkę! Poznaj nazwy intensywnych kolorów, sposobów zapięć oraz kontrastujących kształtów i wzorów. Zabawa wspiera rozwój koncentracji, wyobraźni, myślenia logicznego oraz kształtuje małą motorykę.
 
Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Materiałowe tablice i gry manipulacyjne zachęcają dziecko do podejmowania prób i ćwiczenia podstawowych umiejętności pomocnych podczas ubierania. Zapięcie guzika, suwaka, klamerki, czy zawiązanie sznurówek, to umiejętności niezbędne w życiu, a trudne do opanowania. Nasze zabawki pomogą osiągnąć sukces! Poznawaj świat przez dotyk. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 lat.
Wielkość ubranka: ok.9x15cm
Nr katalogowy: RZ3001-01

Zabawki - Numer handlowy: 90038

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Zip-zip materiałowa edukacyjna gra pingwin i ubranka?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Zip-zip materiałowa edukacyjna gra pingwin i ubranka możesz kupić za 55.00 zł. Cena Zip-zip materiałowa edukacyjna gra pingwin i ubranka jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 55.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Zip-zip materiałowa edukacyjna gra pingwin i ubranka?
Najniższy koszt przesyłki dla Zip-zip materiałowa edukacyjna gra pingwin i ubranka wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Zip-zip materiałowa edukacyjna gra pingwin i ubranka jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Zip-zip materiałowa edukacyjna gra pingwin i ubranka?
Mały pingwinek uwielbia zmieniać ubranka. Pomóż mu założyć co dzień nową kurteczkę! Na jego odzieży są różne duże zameczki, które są łatwiejsze do testowania przez dziecko. Pokaż maluchowi jak najwygodniej złapać, trzymać, pociągać, przeciągać, sznurować i wiązać, a zobaczysz jak szybko opanuje nowe umiejętności.
Zabawki - Numer handlowy: 90038Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator