Gra Kolorowe żabki. Zebrał i wygrał. - Opis produktu

Gra Kolorowe żabki. Zebrał i wygrał! to propozycja zabawy dla wszystkich dzieci w wieku od 5 do 10 lat. Dzieci grając, oprócz świetnej wspólnej zabawy ćwiczą spostrzegawczość i refleks. Czyje żabki skaczą szybciej? Układaj żabki, ale przestrzegaj kolejności kolorów. Gracze otrzymują po 5 żabek (czerwonego, zielonego, żółtego, niebieskiego i fioletowego koloru). Po środku kładzie się fiszkę z różnokolorowym rysunkiem. Ten, kto jako pierwszy ułoży żabki zgodnie z kolejnością barw na rysunku, zabiera sobie fiszkę. Aby wygrać, trzeba zebrać więcej fiszek, niż przeciwnicy.
W zestawie znajdują się: 54 fiszki, instrukcja.
 
Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 5 do 10 lat.

Nr katalogowy: RK1010-04

Zabawki - Numer handlowy: 90013/4

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra Kolorowe żabki. Zebrał i wygrał.?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra Kolorowe żabki. Zebrał i wygrał. możesz kupić za 24.00 zł. Cena Gra Kolorowe żabki. Zebrał i wygrał. jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 24.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra Kolorowe żabki. Zebrał i wygrał.?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra Kolorowe żabki. Zebrał i wygrał. wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra Kolorowe żabki. Zebrał i wygrał. jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra Kolorowe żabki. Zebrał i wygrał.?
Gra Kolorowe żabki. Zebrał i wygrał to propozycja zabawy dla wszystkich dzieci w wieku od 5 do 10 lat. Dzieci grając, oprócz świetnej wspólnej zabawy ćwiczą spostrzegawczość i refleks.
Zabawki - Numer handlowy: 90013/4Pliki załączone do produktu

Instrukcja Gra Kolorowe żabki. Zebrał i wygrał. - RK1010-04E (Rozmiar: 0,79 MB)

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator