Gra magnetyczna - ubieranka Zosia pory roku - Opis produktu

Magnetyczna gra - ubieranka Zosia to zestaw trójwymiarowych magnesów pozwalających na fascynującą zabawę o każdej porze roku. Układaj magnetyczne puzzle na specjalnej tablicy lub na innej powierzchni. Zima – wiosna – lato – jesień… Zosia jest przygotowana na każdy sezon!
Ta magnesowa ubieranka ma inspirujący wpływ na rozwój wyobraźni dziecka i zaprasza do wyruszenia wraz z Zosią na spacer. Zadaniem dziecka jest odpowiednie dobranie ubranek do aktualnej pory roku. Przez zabawę dziecko nauczy się jak ubierać się odpowiednio do pogody. Gra - ubieranka pomoże dziecku zrozumieć, co ubiera się latem, jesienią, zimą i wiosną. W książeczce - instrukcji znajdziecie wskazówkę, jak łączyć części garderoby i której porze roku odpowiadają. Ale to jeszcze nie wszystko! Na stronach książeczki znajdują się także tematyczne zadania dla rozwoju uwagi, pamięci i logicznego myślenia.
Dzieci będą bardziej uważne, dokładne i wytrwałe. Magnesami można też bawić się tworząc wspólnie coraz to nowe historie, rozwijając w ten sposób zasób słów i wyobraźnię. Gry magnetyczne – są nie tylko zabawne i ekscytujące, ale również wygodne! Baw się w drodze, na pikniku – wszędzie tam, gdzie zechcesz!
 
W zestawie znajdują się:
- postać laleczki Zosi,
- magnesy elementy garderoby 27szt.,
- książeczka- instrukcja.

Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Grubość magnetycznych pianek: 4mm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 6 lat.

Nr katalogowy: RK2010-02

Zabawki - Numer handlowy: 90014/2

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra magnetyczna - ubieranka Zosia pory roku?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra magnetyczna - ubieranka Zosia pory roku możesz kupić za 25.00 zł. Cena Gra magnetyczna - ubieranka Zosia pory roku jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 25.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra magnetyczna - ubieranka Zosia pory roku?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra magnetyczna - ubieranka Zosia pory roku wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra magnetyczna - ubieranka Zosia pory roku jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra magnetyczna - ubieranka Zosia pory roku?
Magnesowa gra - ubieranki Zosia to zestaw trójwymiarowych magnesów pozwalających na fascynującą zabawę o każdej porze roku. Układaj magnetyczne puzzle na specjalnej tablicy lub na innej powierzchni. Naucz się dobierać odzież odpowiednio do pogody.
Zabawki - Numer handlowy: 90014/2Pliki załączone do produktu

Instrukcja Gra magnetyczna - ubieranka Zosia pory roku - RK2010-02E (Rozmiar: 1,24 MB)

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator