Jolly Baby Edukacyjna książeczka Mały malarz 80468 - Opis produktu

Moja pierwsza książka Mały Malarz pozwoli dziecku odkryć w sobie duszę artysty. Zapewnia przestrzeń do wielokrotnego malowania oraz układanki z obrazkami mocowane za pomocą rzepów. Jej koncepcja twórcza poprowadzi malucha krok po kroku przez proces tworzenia rysunku. Na jednej stronie książeczki znajdują się puzzle na rzep, które tworzą obrazek, a na drugiej stronie - pusta przestrzeń do rysowania z instrukcją. Aby ułatwić maluchom zadanie, na górze każdej z pustych stron znajduje się obrazkowa instrukcja tworzenia rysunku widocznego na układance obok. Do książeczki dołączone są specjalne kredki i magiczne gąbeczki, które po zmoczeniu zmażą namalowane wcześniej dzieło, aby zabawa mogła się rozpocząć od początku. Każda z obrazkowych układanek opisana jest nazwą widocznego na niej przedmiotu lub pojazdu i uzupełniona dodatkową informacją lub pytaniem. Taka prezentacja może stać się zachętą i początkiem opowieści o obrazku, dzięki czemu rozszerzymy słownictwo dziecka, a maluch nauczy się szybciej prawidłowej konstrukcji zdań. Całość uzupełniają haftowane elementy, wygodne uchwyty i praktyczny zamek błyskawiczny, który pozwoli zapiąć książeczkę.
Produkt jest na tyle duży, że swobodnie mieści format A4, można więc włożyć dodatkowo zapasowe kartki do malowania jeśli dziecko będzie chciało porysować samodzielnie w tradycyjny sposób lub stworzyć dzieło dla kogoś innego w prezencie.

Funkcje zabawki:
- duża, materiałowa książeczka,
- 5 stron nauki i zabawy,
- 5 stron do rysowania z obrazkową instrukcją,
- ponad 30 elementów,
- elementy na rzep (puzzle, literki)
- do zestawu dołączone są specjalne kredki oraz 2 gąbeczki do ścierania (przed użyciem należy je zmoczyć),
- książeczka w języku polskim,
- zapięcie na suwak,
- wygodne uchwyty,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.

Marka JOLLY BABY w swojej ofercie ma ciekawe książeczki edukacyjne oraz zabawki. Wysoki standard materiałów i międzynarodowe certyfikaty jakości zapewniają bezpieczeństwo. Natomiast przemyślane rozwiązania sprawiają, że otwarcie każdej strony ksiażeczki zabiera nas w niezwykłą podróż, ucząc dziecko poprzez obrazy, struktury i aktywności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia.
Wielkość zabawki: ok. 39x6,5x27cm
Numer katalogowy: 80468
Zabawki - Numer handlowy: 17024

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Jolly Baby Edukacyjna książeczka Mały malarz 80468?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Jolly Baby Edukacyjna książeczka Mały malarz 80468 możesz kupić za 149.99 zł. Cena Jolly Baby Edukacyjna książeczka Mały malarz 80468 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 149.99 zł.

Ile kosztuje przesyłka Jolly Baby Edukacyjna książeczka Mały malarz 80468?
Najniższy koszt przesyłki dla Jolly Baby Edukacyjna książeczka Mały malarz 80468 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Jolly Baby Edukacyjna książeczka Mały malarz 80468 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Jolly Baby Edukacyjna książeczka Mały malarz 80468?
Moja pierwsza książka Mały Malarz pozwoli dziecku odkryć w sobie duszę artysty. Ten duży format zapewnia przestrzeń do wielokrotnego malowania oraz układanki z obrazkami. Prowadzi malucha krok po kroku przez proces tworzenia rysunku.
Zabawki - Numer handlowy: 17024Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator