Jolly Baby Książeczka What can baby do? EN - Opis produktu

What can baby do? to troszkę większa, miękka, kolorowa książeczka w języku angielskim z wieloma elementami a-kuku oraz różnymi strukturami materiałów i pięknymi kolorami. Ta pierwsza książeczka zawiera 10 stron. Zgadywanki z chłopczykiem w roli głównej. Zobacz co może robić chłopiec i jakie rzeczy nauczył się już robić samodzielnie. Odkrywanie nowych czynności sprawi wiele radości dziecku i zachęci je do przekręcania kartek książki, oglądania obrazków, doświadczania poprzez dotyk oraz odkrywania niespodzianek. Szeleszczące elementy stymulują zmysły, a ukryty piszczek jest ciekawą atrakcją do wypróbowania nowego dźwięku. Duże, bezpieczne lusterko z satynowymi metkami  zachęci również do samopoznania. Przyjemna opowiastka w prostych zdaniach może zachęcić do nauki języka angielskiego. Nie znasz angielskiego - nie szkodzi, zawsze możesz opowiedzieć swoją historię, patrząc na iliustracje i wymyślać coraz to nowe przygody. Format książeczki jest idealnie dopasowany do małych rączek dziecka, a także wygodny do tego, aby zabrać ją wszędzie ze sobą. Posiada zapięcie na rzep.

Funkcje zabawki:
- miękka, materiałowa książeczka zachęcająca do aktywności i odkrywania świata,
- książeczka w języku angielskim w interesującej formule zgadywanek a-kuku,
10-stronna,
- posiada szeleszczące strony,
- bezpieczne lusterko z satynowymi metkami,
- ukryta piszczałka,
- książeczka ma zapięcie na rzep,
- ma uchwyt na grzbiecie ułatwiający noszenie w rączce lub zawieszenie w wybranym miejscu: do wózka, łóżeczka, nosidełka czy maty,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Marka JOLLY BABY w swojej ofercie ma ciekawe książeczki edukacyjne oraz zabawki. Wysoki standard materiałów i międzynarodowe certyfikaty jakości zapewniają bezpieczeństwo. Natomiast przemyślane rozwiązania sprawiają, że otwarcie każdej strony ksiażeczki zabiera nas w niezwykłą podróż, ucząc dziecko poprzez obrazy, struktury i aktywności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Wielkość zabawki: ok. 18x3x18cm
Numer katalogowy:WLTH8157J-4
Zabawki - Numer handlowy: 17029/15

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Jolly Baby Książeczka What can baby do? EN?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Jolly Baby Książeczka What can baby do? EN możesz kupić za 46.00 zł. Cena Jolly Baby Książeczka What can baby do? EN jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 46.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Jolly Baby Książeczka What can baby do? EN?
Najniższy koszt przesyłki dla Jolly Baby Książeczka What can baby do? EN wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Jolly Baby Książeczka What can baby do? EN jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Jolly Baby Książeczka What can baby do? EN?
What can baby do? to troszkę większa, miękka, kolorowa książeczka w języku angielskim z wieloma elementami a-kuku, lusterkiem, piszczkiem oraz pięknymi kolorami. Ma 10 stron - sprawdź co może robić chłopiec i jakie rzeczy nauczył się już robić samodzielnie.
Zabawki - Numer handlowy: 17029/15Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator