Jolly Baby Książeczka What can baby do? EN - Opis produktu

What can baby do? to troszkę większa, miękka, kolorowa książeczka w języku angielskim z wieloma elementami a-kuku oraz różnymi strukturami materiałów i pięknymi kolorami. Ta pierwsza książeczka zawiera 10 stron. Zgadywanki z chłopczykiem w roli głównej. Zobacz co może robić chłopiec i jakie rzeczy nauczył się już robić samodzielnie. Odkrywanie nowych czynności sprawi wiele radości dziecku i zachęci je do przekręcania kartek książki, oglądania obrazków, doświadczania poprzez dotyk oraz odkrywania niespodzianek. Szeleszczące elementy stymulują zmysły, a ukryty piszczek jest ciekawą atrakcją do wypróbowania nowego dźwięku. Duże, bezpieczne lusterko z satynowymi metkami  zachęci również do samopoznania. Przyjemna opowiastka w prostych zdaniach może zachęcić do nauki języka angielskiego. Nie znasz angielskiego - nie szkodzi, zawsze możesz opowiedzieć swoją historię, patrząc na iliustracje i wymyślać coraz to nowe przygody. Format książeczki jest idealnie dopasowany do małych rączek dziecka, a także wygodny do tego, aby zabrać ją wszędzie ze sobą. Posiada zapięcie na rzep.

Funkcje zabawki:
- miękka, materiałowa książeczka zachęcająca do aktywności i odkrywania świata,
- książeczka w języku angielskim w interesującej formule zgadywanek a-kuku,
10-stronna,
- posiada szeleszczące strony,
- bezpieczne lusterko z satynowymi metkami,
- ukryta piszczałka,
- książeczka ma zapięcie na rzep,
- ma uchwyt na grzbiecie ułatwiający noszenie w rączce lub zawieszenie w wybranym miejscu: do wózka, łóżeczka, nosidełka czy maty,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Marka JOLLY BABY w swojej ofercie ma ciekawe książeczki edukacyjne oraz zabawki. Wysoki standard materiałów i międzynarodowe certyfikaty jakości zapewniają bezpieczeństwo. Natomiast przemyślane rozwiązania sprawiają, że otwarcie każdej strony ksiażeczki zabiera nas w niezwykłą podróż, ucząc dziecko poprzez obrazy, struktury i aktywności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Wielkość zabawki: ok. 18x3x18cm
Numer katalogowy:WLTH8157J-4
Zabawki - Numer handlowy: 17029/15

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator