Jolly Baby Kocyk małpka 80459 - Opis produktu

Kocyk małpka w ślicznym pastelowym niebieskim kolorze to urocza przytulanka – szmacianka, a w środku to jednocześnie materiałowa książeczka! Rozwijaj dziecięcą wyobraźnię - poszukaj z małpką wygodnego legowiska do spania. Stymuluj zmysły i zaangażuj dziecko w zabawę podczas nauki i odkrywania świata. Taki kocyk to idealny pierwszy przyjaciel w ciągu dnia i nocy. Zabawka została wykonana z materiałów najwyższej jakości, miłych w dotyku, świetnych do przytulenia podczas zasypiania. Sprawdzi się również podczas spaceru zapewniając dziecku możliwość odkrycia interesujących właściwości. Mięciutka książeczka składa się z kilku szeleszczących stron z kolorowymi obrazkami i tekstem w języku polskim. Zróżnicowane faktury materiałów rozwijają umiejętności poznawcze dziecka, a pluszowa okładka oraz ukryte w książeczce grzechotka i piszczałka, umilą zabawę.

Funkcje zabawki:
- idalny przyjaciel do przytulania i zasypiania - zastępuje pieluszkę,
- urocza postać małpki 2w1 kocyk i książeczka,
- intensywne kolory oraz ciekawe grafiki stymulują zmysł wzroku,
- tekst w języku polskim,
- ukryte niespodzianki: grzechotka i piszczałka,
- szeleszczące elementy,
- produkt certyfikowany dla najmłodszych, można używać od dnia narodzin,
- posiada pętelkę ułatwiającą zawieszenie w wybranym miejscu: do wózka, łóżeczk, nosidełka czy maty,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Marka JOLLY BABY w swojej ofercie ma ciekawe książeczki edukacyjne oraz zabawki. Wysoki standard materiałów i międzynarodowe certyfikaty jakości zapewniają bezpieczeństwo. Natomiast przemyślane rozwiązania sprawiają, że otwarcie każdej strony ksiażeczki zabiera nas w niezwykłą podróż, ucząc dziecko poprzez obrazy, struktury i aktywności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Wielkość zabawki: ok. 23x3x13 cm
Numer katalogowy: 80459
Zabawki - Numer handlowy: 17015

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Jolly Baby Kocyk małpka 80459?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Jolly Baby Kocyk małpka 80459 możesz kupić za 39.00 zł. Cena Jolly Baby Kocyk małpka 80459 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 39.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Jolly Baby Kocyk małpka 80459?
Najniższy koszt przesyłki dla Jolly Baby Kocyk małpka 80459 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Jolly Baby Kocyk małpka 80459 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Jolly Baby Kocyk małpka 80459?
Kocyk małpka w ślicznym pastelowym niebieskim kolorze to urocza przytulanka – szmacianka, a jednocześnie materiałowa książeczka. Rozwijaj dziecięcą wyobraźnię - poszukaj z małpką wygodnego legowiska do spania. Można zabrać ją wszędzie ze sobą, a dzięki wygodnej pętelce można ją przymocować w wybranym miejscu.
Zabawki - Numer handlowy: 17015Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator