Jolly Baby Książeczka Cow shape cloth book EN - Opis produktu

Cow shape cloth book to niezwykła materiałowa książeczka w języku angielskim. Jest miękka i puszysta, a kształtem przypomina przytulankę. Pierwsza i ostatnia kartka to mięciutkie, szeleszczące poduszeczki tworzące krówkę, a w środku, po odpięciu rzepa znajdują się jeszcze 4 kartki. Książeczka zachęca do odkrywania świata poprzez oglądanie obrazków i czytanie opowieści na 10 stronach o cielaczku Cezarze i jego mamie w języku angielskim. Krówka wykonana została z milutkiego biało-czarnego materiału - do przytulania i głaskania oraz innych strukturalnie materiałów, ma błyszczące kopytka i jedno ucho, satynowe wstążki na ogonie oraz haftowane szczegóły buźki. Oprócz czytania można również wykorzystać krówkę do pokazaniaż dziecku gdzie znadują się poszczególne części ciała.

Funkcje zabawki:
materiałowa książeczka o kształcie pluszowej krówki,
- książeczka w języku angielskim,
- 10-stronna,
- posiada miękkie i szeleszczące strony,
zapięcie na rzep,
- różne struktury materiałów i satynowe wstążeczki,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów w kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Marka JOLLY BABY w swojej ofercie ma ciekawe książeczki edukacyjne oraz zabawki. Wysoki standard materiałów i międzynarodowe certyfikaty jakości zapewniają bezpieczeństwo. Natomiast przemyślane rozwiązania sprawiają, że otwarcie każdej strony ksiażeczki zabiera nas w niezwykłą podróż, ucząc dziecko poprzez obrazy, struktury i aktywności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Wielkość zabawki: ok. 25x12x20cm
Numer katalogowy:WLTH8249J
Zabawki - Numer handlowy: 17029/24

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator