Puzzle patyczki ocean - Opis produktu

Puzzle patyczki ocean to nietypowa układanka. Proste brzegi zachęcają maluchy do rozpoczęcia zabawy z układaniem puzzli. Każdy patyczek zawiera część obrazka. Układając je we właściwej kolejności, dziecko otrzyma cały rysunek. Elementy - patyki wykonane zostały z mocnej tektury, są trwałe, mają grubość aż 2 milimetrów. Ich wielkość została dopasowana do małych rączek, aby maluch mógł wygodnie je trzymać i układać. Gra rozwija logiczne myślenie, pamięć i wyobraźnię.
Zestaw zawiera: 2 zdjęcia - 16 patyczków.
 
Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 5 lat.
Wymiary opakowania: ok. 8x17cm
Nr katalogowy: RK1090-03

Zabawki - Numer handlowy: 90041/03

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Puzzle patyczki ocean?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Puzzle patyczki ocean możesz kupić za 20.00 zł. Cena Puzzle patyczki ocean jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 20.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Puzzle patyczki ocean?
Najniższy koszt przesyłki dla Puzzle patyczki ocean wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Puzzle patyczki ocean jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Puzzle patyczki ocean?
Puzzle patyczki ocean to nietypowa układanka. Każdy patyczek zawiera część obrazka. Układając je we właściwej kolejności, dziecko otrzyma cały rysunek. Elementy wykonane zostały z mocnej tektury. Ich układanie rozwija logiczne myślenie, pamięć i wyobraźnię.
Zabawki - Numer handlowy: 90041/03Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator